Copyright © Kotelnica Białczańska 2016 - 2019

Podsumowanie LG HIRO Quersus Wakacyjnego SUPER GAME e-sport na szczycie Kotelnicy Białczańskiej

Obrazek artykułu Podsumowanie LG HIRO Quersus Wakacyjnego SUPER GAME e-sport na szczycie Kotelnicy Białczańskiej7 miesięcy, 3 tygodnie temuWydarzenie e-sportowe w Białce Tatrzańskiej jest najwyżej położonym turniejem w Polsce, jest on bowiem rozgrywany na 917 m n.p.m!

Zmagania przyciągnęły 16 drużyn CS: GO, które rozpoczęły rywalizację w sobotni poranek, przy słonecznej pogodzie. Widoki były fantastyczne, a wywiady prowadzone na tle Tatr nie raz wywoływały wśród oglądających zdziwienie i zachwyt. Rozgrywki grupowe rozpoczęliśmy po godzinie 11. Mecze były bardzo emocjonujące i wyrównane. Tego samego dnia były również zaplanowane starcia ćwierćfinałowe, których początek przypadł na godzinę 17:00. Rozpoczęła się prawdziwa rywalizacja, nie było taryfy ulgowej, a dla graczy i drużyn liczyło się tylko zwycięstwo. Jednakże, ku naszemu zdziwieniu, wszystkie ćwierćfinały zakończyły się wynikami 2:0! 

 

Półfinały rozegrane były w drugi dzień naszego eventu - niedzielę. Mecze wyłoniły finalistów oraz drużyny, które miały się ze sobą zmierzyć w meczu o trzecie miejsce. Turniej wszedł w najbardziej wyczekiwaną fazę. Pojedynek finałowy trwał ponad 3 godziny, a aby wyłonić zwycięzcę potrzebne były aż trzy mapy, z których każda była bardzo wyrównana.
Wakacyjne SUPER GAME e-sport w Białce Tatrzańskiej to nie tylko zmagania e-sportowe, ale również okazja do odpoczynku, złapania świeżego powietrza i spędzenia czasu w bardzo przyjemnej atmosferze, która nieustannie otaczała nasz turniej.

Drużyny, które zajęły miejsca na podium w turnieju Counter Strike: Global Offensive - 5 vs 5

I miejsce - MocnyFull

II miejsce - CZECZENY

III miejsce - Team Exceed

Zawodnicy, którzy zajęli miejsca na podium w turnieju indywidualnym FIFA 18 - 1 vs 1

I miejsce -  Piotr Bęben

II miejsce - Krystian Data

III miejsce - Szymon Galica

 

Najlepsze czasy na torze Nürburgring w grze Gran Turismo Sport - TAG Heuer

I miejsce - Marcin Szczeliniak - 1:52,109

II miejsce - Maksymilian Borowy - 1:52,861

III miejsce - Kamil Koziana - 1:54,882

 

Dziękujemy sponsorom HIRO, Quersus, LG, TAG Heuer, NTT System, sklep.ntt.pl, MSI, FSP, Thermaltake, Teetres Esport Clothing, iXXL Studio Reklamy, iDrukarnia.pl oraz Pukawka.pl.

Zdjęcia z wydarzenia dostępne pod tym adresem  https://we.tl/2DoSHmnSLb
Fotografia: Michał Jaworski (NW StudYo) dla SUPER GAME e-sport