Copyright © Kotelnica Białczańska 2016 - 2019

Otwarcie sezonu letniego!

Obrazek artykułu Otwarcie sezonu letniego!5 miesięcy, 3 tygodnie temuW sobotę 29 czerwca rozpoczynamy sezon letni na Kotelnicy Białczańskiej! Oprócz codziennie czynnej kolei linowej przygotowaliśmy jak zwykle mnóstwo atrakcji oraz ciekawych wydarzeń na które zapraszamy w czasie wakacji.

Kolej linowa nr IV czynna będzie codziennie w następujących godzinach:

  • poniedziałek – czwartek: od godz. 10:00 do godz. 19:00*
  • piątek – niedziela: od godz. 10:00 do godz. 20:00*

*W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych godziny otwarcia kolei mogą ulec zmianie.

Po wyjeździe na szczyt Kotelnicy czeka nas zapierająca dech w piersiach panorama Tatr, Gorców i Pienin. Przy górnej stacji kolei działa Karczma Regionalna oferująca specjały lokalnej kuchni. Przewidzieliśmy także coś dla najmłodszych – plac zabaw „Wioska Skrzatów” zlokalizowany nieopodal karczmy.

Ze szczytu Kotelnicy latem również można zjechać w dół, a zamiast nart służą do tego specjalne terenowe hulajnogi – Monsterrollery. Sprzęt można wypożyczyć na dole i wywieźć kolejką na górę. Z myślą o rowerzystach przygotowano także trasy Gravity Par. Jest ich kilka o zróżnicowanym stopniu trudności – każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

CENNIK PRZEJAZDÓW KOLEJĄ W SEZONIE LETNIM

Na tegoroczne wakacje zaplanowaliśmy także szereg imprez. Zaczynamy już od pierwszego lipcowego weekendu. Kalendarz wydarzeń:

LIPIEC

SIERPIEŃ

Zapraszamy do Białki Tatrzańskiej!