Copyright © Kotelnica Białczańska 2016 - 2019

Otwarcie sezonu letniego!

Obrazek artykułu Otwarcie sezonu letniego!4 tygodnie temuW sobotę 29 czerwca rozpoczynamy sezon letni na Kotelnicy Białczańskiej! Oprócz codziennie czynnej kolei linowej przygotowaliśmy jak zwykle mnóstwo atrakcji oraz ciekawych wydarzeń na które zapraszamy w czasie wakacji.

Kolej linowa nr IV czynna będzie codziennie w następujących godzinach:

  • poniedziałek – czwartek: od godz. 10:00 do godz. 19:00*
  • piątek – niedziela: od godz. 10:00 do godz. 20:00*

*W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych godziny otwarcia kolei mogą ulec zmianie.

Po wyjeździe na szczyt Kotelnicy czeka nas zapierająca dech w piersiach panorama Tatr, Gorców i Pienin. Przy górnej stacji kolei działa Karczma Regionalna oferująca specjały lokalnej kuchni. Przewidzieliśmy także coś dla najmłodszych – plac zabaw „Wioska Skrzatów” zlokalizowany nieopodal karczmy.

Ze szczytu Kotelnicy latem również można zjechać w dół, a zamiast nart służą do tego specjalne terenowe hulajnogi – Monsterrollery. Sprzęt można wypożyczyć na dole i wywieźć kolejką na górę. Z myślą o rowerzystach przygotowano także trasy Gravity Par. Jest ich kilka o zróżnicowanym stopniu trudności – każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

CENNIK PRZEJAZDÓW KOLEJĄ W SEZONIE LETNIM

Na tegoroczne wakacje zaplanowaliśmy także szereg imprez. Zaczynamy już od pierwszego lipcowego weekendu. Kalendarz wydarzeń:

LIPIEC

SIERPIEŃ

Zapraszamy do Białki Tatrzańskiej!