Copyright © Kotelnica Białczańska 2016 - 2024

Odwiedź strefę Samsung na stoku i wygraj Galaxy S23 !

Obrazek artykułu Odwiedź strefę Samsung na stoku i wygraj Galaxy S23 !1 rok, 1 miesiąc temuAby uczcić premierę swojego najnowszego flagowca Galaxy S23, Samsung stworzył efektowny insta corner dla miłośników śnieżnego szaleństwa.

O co chodzi?

Podświetlana, bajkowa scenografia to miejsce wręcz idealne do robienia selfie na stoku, zwłaszcza gdy zapada zmrok. Skąd pomysł?  Otóż najnowszy smartfon Samsunga to niezwykle potężne aparaty oraz super zaawansowane przetwarzanie obrazu wspomagane sztuczną inteligencją czyli Nightografia. Jednak dzięki całkiem nowym algorytmom, premierowy Galaxy S23 pozwala osiągać jeszcze bardziej spektakularne rezultaty w nocnej fotografii. Wyraźne selfie i portrety, uwydatnione kolory, przejrzyste kadry, stabilniejszy obraz - to wszystko udaje się bez wysiłku i pomimo niesprzyjających warunków. Czy Wasz Smartfon to potrafi? Przekonajcie się odwiedzając strefę Samsung.

Dlaczego warto?

Poza efektowną scenografią, wiodący na rynku producent smartfonów wraz ze swoim partnerem, siecią Media Markt, przygotował dla Was konkurs, gdzie nagrodą główną jest premierowy Samsung Galaxy S23.

Jak go wygrać? To proste!

  • Zrób nocne selfie w strefie Samsung Nightography – pamiętaj liczy się kreatywność!
  • Wrzuć zdjęcie na swojego Instagrama lub pod postem konkursowym na Facebooku

http://bitly.pl/P0YOD

  • Oznacz nas #SharetheEpic #letsgo i gotowe! Teraz czekaj na kontakt od Organizatora.

Autor najciekawszego zdjęcia otrzyma smartfon Samsung Galaxy S23 256GB w kolorze czarnym. Ale czekają nagrody dodatkowe od Samsung i MediaMarkt: bezprzewodowe słuchawki Galaxy Buds2. Konkurs trwa od 2.02 do 28.02. Szczegóły na stronie Media Markt i w regulaminie konkursu.

Gdzie znajdę strefę?

Strefa Samsung Nightography znajduje się pod laskiem na środku głównego stoku pomiędzy trasami 3 i 4. Dojazd kanapami Kotelnica I i Kotelnica Express