Copyright © Kotelnica Białczańska 2016 - 2024

Projekt Zima TVN już w ten weekend w Białce Tatrzańskiej

Obrazek artykułu Projekt Zima TVN już w ten weekend w Białce Tatrzańskiej1 rok, 1 miesiąc temuTo kolejna edycja Projektu Zima TVN – cyklu zimowych imprez odbywających się w najpiękniejszych górskich miejscowościach.

Do końca ferii w każdy weekend spędzamy aktywnie czas w miasteczkach Projektu Zima w pięknych kurortach narciarskich.
Czekać będzie na Was moc zimowych atrakcji.
Przygotowaliśmy wiele gier i zabaw sportowych oraz konkursów z nagrodami. Do Waszej dyspozycji będą strefy sponsorskie z aktywnościami, ciepłymi napojami i poczęstunkiem.
Projekt Zima to także coś dla duszy, zaplanowaliśmy dla Was spotkania z gwiazdami, dawkę dobrej muzyki, koncerty oraz imprezy w stylu apres ski.

A zatem jak ferie zimowe – to tylko z Projektem Zima TVN!

Najbliższy przystanek na trasie Kotelnica Białczańska.
Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska, jest największą stacją narciarską położoną na Podhalu. Kotelnica posiada świetną lokalizację, w samym sercu Białki Tatrzańskiej. Jest doskonałym wyborem zarówno dla tych którzy dopiero uczą się jeździć na nartach czy snowboardzie, jak i dla zaawansowanych pasjonatów tych sportów. Dysponuje 14 kilometrami tras o różnym stopniu trudności, od tych łagodnie nachylonych aż po trasy posiadające homologację Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS. Coś dla siebie znajdą tutaj również biegacze narciarscy, dla których przygotowywanych jest kilkanaście kilometrów tras biegowych. Na terenie ośrodka znajduje się m.in. szkoła narciarska, wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarskiego oraz snowboardowego. Góralski klimat poczuć można w jednej z kilku regionalnych karczm.

Zapraszamy więc na weekend pełen zimowych aktywności, niespodzianek oraz pozytywnych emocji!

W miasteczku Projektu Zima bawimy się w najbliższy weekend w godzinach 9:00 – 16:00, a dodatkowo w sobotę od 17:30 startujemy z koncertem i apres ski.

W Białce Tatrzańskiej spotkamy się m.in z Moniką Lewczuk

Monika to artystka wielokrotnie nominowana do najważniejszych nagród muzycznych w kraju. Jej utwory znane są w całej Polsce, a single niejednokrotnie znalazły się już na pierwszych miejscach list przebojów w rozgłośniach radiowych. Swoją pierwszą płytę zatytułowaną #1 wydała pod skrzydłami wytwórni Universal Music Group. Album dość szybko pokrył się złotem, a piosenki Artystki zanotowały już ponad 100 milionów odsłon na YouTube’ie. Do najwiekszych hitów Moniki należą utwory „LIBRE” w duecie z Alvaro Soler, „Ty i ja”, „Zabiorę Cie stąd”, czy „#Tamtam”.Monika na swoim koncie ma tez tytuły Miss Supranational, wicemiss Globe i wicemiss Polski oraz doświadczenie modelingowe zdobyte między innymi podczas pobytu na kontrakcie w Mediolanie.


Relacje z Projektu Zima przygotują dla widzów Olivier Janiak w programie Co za tydzień oraz reporterzy Dzień Dobry TVN. Dodatkowo, redakcje TVN24 i TVN24 BiS będą realizowały prognozy pogody.


Trasa Projektu Zima 2023:
28 – 29 stycznia - Czarna Góra Resort
4 – 5 lutego - Winterpol Karpacz
11 – 12 lutego  - Szklarska Poręba - Jakuszyce
18 – 19 lutego -  Kotelnica Białczańska
25 – 26 lutego - Zieleniec Sport Arena, Stok Gryglówka

www.projektzima.tvn.pl
IG: projektzimatvn
FB: projektzimatvn