Copyright © Kotelnica Białczańska 2016 - 2018

IV Mistrzostwa Polski Cross Monster 2017 – 29 lipca w Białce Tatrzańskiej!

Obrazek artykułu IV Mistrzostwa Polski Cross Monster 2017 – 29 lipca w Białce Tatrzańskiej!1 rok, 4 miesiące temuJedne z najbardziej widowiskowych zawodów w tym roku ponownie pojawią się w kalendarzu letnich imprez! 29 lipca 2017 na podtatrzańskie hale przyjedzie czołówka najlepszych riderów terenowych hulajnóg Monsterroller, aby stanąć do walki w przepięknym, a zarazem trudnym terenie.

Rozgrywane na stokach Kotelnicy Białczańskiej mistrzostwa to prawdziwa seria sprintów po stromych zboczach, na których szybka jazda wymaga dużej odwagi. Uczestnicy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności sportowe, jak również wykazać się sprytem i poczuć ducha walki! Zmierzą się bowiem w dwóch konkurencjach – drużynowy Monster Slalom oraz Zjazd na Krechę! Licząca 1300 metrów trasa Zjazdu na Krechę rozpoczyna się na samym szczycie, a kończy w sercu ośrodka – pod dolną stacją kolei nr VI – gdzie po całym dniu wrażeń będziemy świętować zwycięstwa!

Zapraszamy wszystkich miłośników jazdy w terenie! Impreza adresowana jest nie tylko do zawodowców, którzy walczą o  najlepsze czasy, ale również do amatorów chcących się sprawdzić. Jeżeli tylko nie brakuje Ci zapału do rywalizacji i tej iskry w oku - te zawody są dla Ciebie!

Najlepsi zostaną obdarowani cennymi nagrodami - ich pula przekracza 5.000 zł. Dodatkowo wszyscy startujący będą mieli możliwość wygrać nagrody rzeczowe, bez względu na wynik w zawodach - wśród nich sprzęt sportowy oraz vouchery zakupowe.

Poprzednie edycje są najlepszą rekomendacją, by zarezerwować sobie czas na 29 lipca i przyjechać do Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska.  

Nie zabraknie Kolorowej Eksplozji, pokazów rowerowych i motocyklowych, strefy aktywności, maratonu zumby oraz animacji dla małych i dużych dzieci oraz atrakcji wieczornych.

Patronat honorowy nad imprezą objął Wójt Gminy Bukowina Tatrzańska.

Odwiedź nasz Fan Page na Facebook’u:
https://www.facebook.com/MonsterrollerPolska
https://www.facebook.com/RhSport