Copyright © Kotelnica Białczańska 2016 - 2019

Bilety na wysoki sezon tańsze online!

Obrazek artykułu Bilety na wysoki sezon tańsze online!11 miesięcy, 1 tydzień temuTatrySki przygotowało nową promocję dla narciarzy i snowboardzistów, którzy planują szusować na terenie ośrodków należących do projektu wspólnego karnetu w okresie wysokiego sezonu.

Od 25 grudnia 2017 do 4 marca 2018 skipass TATRYSKI, działający obecnie w 9 ośrodkach narciarskich w Polsce i na Słowacji, będzie dostępny online z 3% rabatem. Każdy karnet będzie tańszy o 3% od cen, które obowiązują w kasach biletowych. Dla przykładu, kupując karnet 7-dniowy o wartości 525zł przez internet do zapłaty będzie 509,25zł. Nabywając lub doładowując bilet za pomocą strony www.tatryski.pl kilkukrotnie w czasie trwania wysokiego sezonu można zatem sporo zaoszczędzić.

Karnety można zakupić lub doładować na stronie internetowej TatrySki w zakładce „Oferta” oraz dalej „Karnety online”. Online nabyć można jedynie indywidualne skipassy dzienne oraz godzinowe. W sprzedaży internetowej nie są dostępne bilety grupowe oraz promocyjne karnety obejmujące wstęp do Termy Bania. Te można kupić jedynie w kasach biletowych poszczególnych ośrodków.

3% rabatu naliczane jest jedynie przy zakupie skipassu online! Promocje nie łączą się.

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem internetowej sprzedaży uprawnień TATRYSKI dostępnym tutaj.

Cennik biletów TATRYSKI dostępny jest tutaj.