Copyright © Kotelnica Białczańska 2016 - 2019

V Mistrzostwa Polski Cross Monster i Kolorowa Eksplozja

Obrazek artykułu V Mistrzostwa Polski Cross Monster i Kolorowa Eksplozja10 miesięcy, 3 tygodnie temu28 lipca 2018 odbędzie się kolejna, już piąta edycja ekstremalnych zawodów w zjeździe na górskich hulajnogach – Monsterroller. Jak co roku, tak i tym razem amatorzy mocnych wrażeń ścigać się będą w Białce Tatrzańskiej, na jednym ze stoków Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska.

Monsterroller to hulajnoga przystosowana do jazdy w zróżnicowanym, górskim terenie. Pojazd ten, choć wygląda dość niepozornie, potrafi dostarczyć sporej dawki adrenaliny swojemu kierowcy. Pasjonaci Monsterroller co roku spotykają się na terenie Kotelnicy Białczańskiej, by wziąć udział w Mistrzostwach Polski Cross Monster. Są to jedyne w Polsce zawody na górskich hulajnogach zjazdowych, a co za tym idzie gromadzą pasjonatów tego sportu ze wszystkich rejonów naszego kraju. W ostatnią sobotę lipca stoki Kotelnicy przywitają amatorów mocnych wrażeń, którzy rywalizować będą w dwóch dyscyplinach terenowych – Monster Slalom Czwórek oraz masowy Zjazd na Krechę. Zawodom towarzyszyć będą pokazy akrobacji motocyklowych oraz rowerowych, dwugodzinny maraton zumby, konkursy z nagrodami oraz jak zawsze świetna muzyka!

To nie koniec dobrej zabawy tego dnia. Wieczorem, po finale mistrzostw, niebo w otoczeniu Kotelnicy Białczańskiej wypełni tęcza w dziesiątkach różnych barw. Jedyne w swoim rodzaju wydarzenie kulturalno-muzyczne - festiwal Kolorowa Eksplozja z pewnością dostarczy wielu pozytywnych emocji zgormadzonej publiczności. Co pół godziny organizatorzy imprezy będą wyrzucać w powietrze różnobarwny pył holi, tworząc w ten sposób ogromną chmurę kolorów! Zabawa co roku gromadzi tysiące osób i jest zdecydowanie najbardziej radosnym i efektownym wydarzeniem lata na Podhalu.

 

Koniecznie trzeba to zobaczyć to na żywo!