Copyright © Kotelnica Białczańska 2016 - 2024

SUPER GAME e-sport

Obrazek artykułu SUPER GAME e-sport5 lat, 1 miesiąc temuW dniach 13 - 14 lipca 2019 roku po raz czwarty na szczycie Kotelnicy odbędzie się wyjątkowe i niezwykle ciekawe wydarzenie e-sportowe pt. LG HIRO Quersus Wakacyjne SUPER GAME e-sport!

Szczyt położony jest na wysokości 918 metrów n.p.m., możemy podziwiać rozległa panoramę Tatr, Gorców i Pienin. Dotrzeć na szczyt można na dwa sposoby, kolejką linową lub pieszo. Idealne miejsce na wakacyjny odpoczynek, jednocześnie niepowtarzalna okazja, by wziąć udział w unikalnym oraz wyjątkowym wydarzeniu e-sportowym zlokalizowanym na szczycie góry. Rozgrywki drużynowe, jak i indywidualne rozpoczną się w sobotę i potrwają do niedzieli.

Czeka na Was mnóstwo atrakcji przygotowanych przez SUPER GAME e-sport oraz Kotelnice Białczańską. Dla odwiedzających przygotowano turnieje indywidualne oraz strefę free2play! Zwycięzcy zgarną atrakcyjne nagrody przygotowane przez naszych sponsorów. Podczas wydarzenia na szczycie, będzie otwarta karczma widokowa, która dostarcza niezapomnianych wrażeń nie tylko smakowych, ale i estetycznych. W menu karczmy znajdują się pyszne i sycące dania kuchni polskiej oraz regionalnej. Specjalnością Karczmy Kotelnica są oscypki z żurawiną, kwaśnica, żurek czy też białczańskie pierogi. Dostępne również będą Monsterroller’y! Hulajnoga przystosowana do jazdy w zróżnicowanym, górskim terenie. Choć wygląda niepozornie, potrafi dostarczyć sporą dawkę adrenaliny. Każdy, kto chciałby spróbować swoich sił w jeździe na monsterrollerze może to uczynić właśnie na zboczach Kotelnicy. Wstęp na wydarzenie jest całkowicie darmowy.

Każdy z Was będzie miał niepowtarzalną szansę, aby przetestować najnowocześniejsze, ultraszybkie komputery marki HIRO oraz płynną grę w 144 Hz lub 240Hz na gamingowych monitorach marki LG.

Miejsce imprezy:
Kotelnica Białczańska
Środkowa 181B
34-405 Białka Tatrzańska

Data:
13 - 14 lipca 2018

Wydarzenie:
https://www.facebook.com/events/389637641822704/

Więcej informacji na fanpage'u facebook.com/supergameesport oraz sgesport.pl