Copyright © Kotelnica Białczańska 2016 - 2024

Przed nami Olimpijski Weekend w Białce Tatrzańskiej

Obrazek artykułu Przed nami Olimpijski Weekend w Białce Tatrzańskiej1 rok, 5 miesięcy temuJuż po raz drugi na stoku góry Kotelnica w Białce Tatrzańskiej (obok dolnej stacji wyciągu “Kotelnica express”) odbędzie się Zimowy Piknik Olimpijski.

Tym razem spotkamy się w dniach 14-15 stycznia 2023 roku. Impreza w specjalnym Miasteczku Olimpijskim potrwa od 10:30 do 16:30, zarówno w sobotę jak i w niedzielę.

W programie znajdziecie: śnieżne IGLO PKOl, konkursy i atrakcje edukacyjne, olimpijskie koło fortuny, gry edukacyjne, malowanie medali olimpijskich, VR 3D, Snow Tubingi – tor, śnieżne hulajnogi – tor, DJ z muzyką na żywo, strzelnica biathlonowa, strefa skitourowców, śnieżne podium olimpijskie, strefy sponsorów PKOl i Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej oraz stoisko promocyjne III Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023. Dla zmarzniętych narciarzy mamy gorącą czekoladę i herbatę.

W sobotę zapraszamy na Wieczór Olimpijki do foyer hotelu „Bania” z udziałem polskich medalistek olimpijskich m.in z naszą „Królową nart” – Justyną Kowalczyk-Tekieli, 5-krotną medalistką olimpijską (Turyn 2006, Vancouver 2010, Soczi 2014), w tym 2-krotnie złotą. Gośćmi wieczoru będą także dwukrotne medalistki olimpijskie w łyżwiarskim wyścigu drużynowym z Vancouver 2010 (brąz) i Soczi (srebro) 2014: Katarzyna Bachleda-Curuś, Luiza Złotkowska i Katarzyna Niedźwiedzka (Woźniak). Wieczór Olimpijski odwiedzi także członkini MKOl Maja Włoszczowska – 2-krotnia wicemistrzyni olimpijska w kolarstwie górskim (Pekin 2008, Rio 2016). Początek spotkania o godzinie 18:00. Wstęp wolny.

Wszystkie atrakcje są darmowe a zwycięzców w konkursach nagradzamy olimpijskimi nagrodami. Serdecznie zapraszamy! Pogoda zamówiona!