Copyright © Kotelnica Białczańska 2016 - 2024

Kotelnica Summer Festival

Obrazek artykułu Kotelnica Summer Festival11 miesięcy, 2 tygodnie temuKotelnica Summer Festival to kontynuacja naszego corocznego wydarzenia, które już na stałe wpisało się w kalendarz imprez letnich na Podhalu - Festynu Białczańskiego.

W tym roku postanowiliśmy rozszerzyć wydarzenie, dzięki czemu w dniach od 4 do 6 sierpnia 2023 pod stokiem Kotelnicy będzie na Was czekało jeszcze więcej atracji, koncertów i zabawy!

Na tegoroczną imprezę złożą się następujące wydarzenia: XXVI edycja Festynu Białczańskiego, zawody biegowe Hunt Run, XXII Tatrzańskie Wici, Zlot samochodów Ballin. Jak co roku pod stokiem Kotelnicy odbędą się w tym czasie Wybory Harnasia Roku oraz Wybory Cepra i Ceperki Roku. Będą atrakcje dla najmłodszych, bogata strefa gastronomiczna, zabawy taneczne i mnóstwo koncertów! Wystąpią między innymi: Megitza, Patrycja Markowska, Feel, AlcoholicA. Nie zabraknie także akcentu góralskiego i występów naszych najmłodszych z zespołów regionalnych „Mali Białcanie” i „Zyngierki Białcańskie”.

Chętni, którzy przyjadą do Białki Tatrzańskiej będą mogli, jak co roku, zmierzyć swoje siły podczas Harnasiowych Prób czy też - całymi rodzinami - podczas Rodzinnej Familiady. Będzie rozpalanie watry, będą także spektakularne pokazy fajerwerków. Zapraszamy do zapozniania się z programem znajdującym się poniżej.

Szczegóły na

www.kotelnicafest.pl