Copyright © Kotelnica Białczańska 2016 - 2023

Bezpiecznie na nartach

Obrazek artykułu Bezpiecznie na nartach4 lata, 5 miesięcy temuGdybyśmy mieli opisać naszą akcję przysłowiami to: „czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci” i „czego Jaś się nie nauczy tego Jan nie będzie umiał”. „Bezpiecznie na nartach” to akcja skierowana do całych rodzin, z dużym naciskiem na uświadamianie najmłodszych narciarzy i snowboardzistów jak ważne są zasady bezpieczeństwa na stoku.

Czwarta edycja akcji „Bezpiecznie na nartach” zainaugurowana zostanie już 13 stycznia na Kotelnicy Białczańskiej przy karczmie na górnej stacji.

Niezmienne są atrakcje organizowane podczas każdego eventu. A tu jesteśmy pewni, ze każdy znajdzie coś dla siebie. Nie jest bowiem tajemnicą, że nauka przez zabawę przynosi zdecydowanie lepsze efekty niż „nudne wykłady”. Dlatego nasze akcje to duża dawka zabawy z jeszcze większą dawką edukacji. Uczymy bowiem jak udzielić pierwszej pomocy i pokazujemy jak wygląda akcja ratunkowa – tu jednak widz aktywnie uczestniczy w pokazie. Dzięki współpracy z ratownikami górskimi pokazujemy, jak wygląda zjazd z poszkodowanym. A wykwalifikowana kadra szkoły mistrzostwa sportowego z zakopanego pokaże jak dobrze rozgrzać nasze mięśnie i przygotować się do sezonu.

Imprezy w ramach akcji „Bezpiecznie na nartach” to także duża dawka zabawy: góralskie śpasy na śniegu ( jazda na worku ze sianem, zajęcia zręcznościowe z Janosikiem), możliwość zrobienia sobie unikatowego zdjęcia na wesołej ściance, quizy i zajęcia artystyczne z animatorem.

To oczywiście nie wszystko. Mamy niezwykle ciekawą oraz interaktywną niespodziankę dla wszystkich. Nie będziemy jednak zdradzać wszystkich atrakcji. Po prostu bądźcie z nami! A może spotkacie naszych ambasadorów. A więc do zobaczenia 13 stycznia na Kotelnicy Białczańskiej od godz. 10.00.

Wspólnie dla bezpieczeństwa
Tomasz Witek
Organizator akcji Bezpiecznie na Nartach

www.bezpiecznienanartach.pl
https://www.facebook.com/bezpiecznienanartach/