Copyright © Kotelnica Białczańska 2016 - 2019

Skipass TATRYSKI z wejściem do TERMY BANIA

Obrazek artykułu Skipass TATRYSKI z wejściem do TERMY BANIA1 rok, 5 miesięcy temuNa końcówkę tegorocznego sezonu TATRYSKI przygotowało specjalną ofertę skipassów, dla klientów którzy poza szusowaniem na stokach chcieliby skorzystać z dobrodziejstwa wód termalnych w białczańskiej TERMIE BANIA.

Do wyboru są dwie opcje biletów. Pierwszą z nich jest skipass „4h+TERMA BANIA”. Zakupić go można od 5 marca 2018 do zakończenia sezonu narciarskiego. W ramach tego karnetu do 4 godzin szusowania po stokach dowolnego ośrodka należącego do projektu TATRYSKI dostajemy dodatkowo jednorazowe, 3-godzinne wejście do Strefy Zabawy TERMY BANIA, z którego skorzystać można od poniedziałku do piątku w terminie od 5 marca 2018 do 31 maja 2018 z wyłączeniem długich weekendów oraz świąt.

Druga opcja skipassów z wejściem do TERMY będzie dostępna również od 5 marca 2018 do końca sezonu zimowego 2017/2018. 3-godzinny pobyt w Strefie Zabawy TERMY BANIA otrzymamy wtedy gratis do biletów „3 z 5 dni” oraz „5 z 7 dni”. Podobnie jak w przypadku pierwszej opcji, darmowe wejście do TERMY można wykorzystać od poniedziałku do piątku w terminie od 5 marca 2018 do 31 maja 2018 z wyłączeniem długich weekendów oraz świąt.

Należy również dodać, że tak jak w przypadku pozostałych dziennych i wielodniowych karnetów TATRYSKI tak i do tych 3 z 5 dni oraz  5 z 7 dni w pakiecie z TERMĄ BANIA, otrzymujemy każdego dnia trwania karnetu wejście na lodowiska w Białce Tatrzańskiej gratis.

Oferta skipassów z wejściem do TERMY BANIA nie obejmuje karnetów zakupionych online, karnetów grupowych, karnetów bezpłatnych oraz karnetów seniorskich powyżej 75 lat.

Oferta skipasów z wejściem na lodowisko nie obejmuje karnetów godzinowy oraz pakietu 4 godziny +TERMA BANIA.