Copyright © Kotelnica Białczańska 2016 - 2024

Karnety 3 z 5 dni w cenie 3-dniowych a 5 z 7 dni w cenie 5-dniowych! Nowa promocja na niski sezon w TATRY SUPER SKI

Obrazek artykułu Karnety 3 z 5 dni w cenie 3-dniowych a 5 z 7 dni w cenie 5-dniowych! Nowa promocja na niski sezon w TATRY SUPER SKI4 lata, 11 miesięcy temuJuż 11 marca 2019 startuje nowa promocja skipassów TATRY SUPER SKI zakupionych online. Wraz z początkiem niskiego sezonu w obniżonych cenach będzie można nabyć bilety 3 z 5 dni oraz 5 z 7 dni.

TATRY SUPER SKI łączy wspólnym skipassem aż 14 stacji narciarskich na terenie południowej Polski oraz na Słowacji. Posiadając jeden bilet korzystać można z aż 78 zróżnicowanych tras narciarskich i kilkudziesięciu wyciągów. Dzięki temu, największemu jak do tej pory projektowi branży narciarskiej jaki powstał w naszym kraju, nie trzeba już stać w kolejce do kas biletowych każdej z odwiedzanych przez nas stacji. Wystarczy kupić skipass online, udać się na stok i cieszyć jazdą.

Na końcówkę sezonu zimowego 2018/2019 TATRY SUPER SKI przygotowało promocję dla osób chcących spędzić na stokach więcej niż kilka godzin czy jeden dzień. W obniżonej cenie do nabycia będą karnety 3 z 5 dni oraz 5 z 7 dni.

Skipassy 3 z 5 dni oraz 5 z 7 dni aktywne są odpowiednio przez 5 lub 7 dni od przejścia przez bramki któregoś z wyciągów narciarskich, w pierwszym przypadku możemy wybrać dowolne 3 dni a w drugim 5 dni na korzystanie z wyciągów. Kupno takich biletów jest bardzo dobrym pomysłem szczególnie w marcu, kiedy to pogoda bywa wyjątkowo kapryśna. Nabywając jeden z promocyjnych skipassów możemy sami zdecydować, które dni spędzimy na stoku, a podczas których będziemy odpoczywać gdzie indziej.

Wraz z początkiem niskiego sezonu karnety 3 z 5 dni oraz 5 z 7 dni będą do nabycia w cenie zwykłego skipassu 3-dniowego lub 5-dniowego. Promocyjne ceny obowiązywać będą tylko przy zakupie biletów online, nie będą one dostępne w kasach ośrodków TATRY SUPER SKI.

Przed nabyciem karnetu, zachęcamy do sprawdzenia aktualnych warunków narciarskich oraz godzin pracy ośrodków na stronach internetowych poszczególnych stacji należących do projektu.

Cennik biletów TATRY SUPER SKI

Lista stacji narciarskich należących do projektu TATRY SUPER SKI