Copyright © Kotelnica Białczańska 2016 - 2019

Koniec sezonu narciarskiego na Kotelnicy

Obrazek artykułu Koniec sezonu narciarskiego na Kotelnicy10 miesięcy temu15 kwietnia 2018 był ostatnim dniem narciarskiego sezonu 2017/2018 u stóp Kotelnicy. W imieniu gospodarzy Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy obdarzyli nas zaufaniem i skorzystali z zimowej ofert naszej stacji.

W czasie minionych miesięcy na terenie Kotelnicy odbyło się wiele imprez, które za sprawą wielkich emocji i wspaniałej zabawy z pewnością pozostaną niezapomniane. Od stycznia do marca odbyły się tu m.in.: X edycja OSCYP Snowboard Contest; IV edycja Mobilnej Ścigacki, czyli zjazdu na byle czym; Garmin Winter Sports Festival 2018 – najbardziej widowiskowa impreza sezonu zimowego, w której na wielkiej skoczni rywalizowali narciarze, snowboardziści i rowerzyści; zawody telemarkowe; Mistrzostwa Polski w siatkówce na śniegu SnowVolley; 8. edycja Pucharu Prezesa czy wreszcie wspaniała impreza dla najmłodszych – Puchar Reksia. Wszystkie te, oraz wiele innych, mniejszych wydarzeń, przyciągnęły na teren stacji olbrzymią ilość gości.

 

Zamykając sezon zimowy już przygotowujemy się do zbliżającego się lata. Mamy nadzieję, że wtedy również będą Państwo z nami, w czasie wielu wspaniałych letnich atrakcji przygotowanych na terenie naszej stacji.