Copyright © Kotelnica Białczańska 2016 - 2024

Marathon Tatry Race - Festiwal Rowerowy w Białce Tatrzańskiej

Obrazek artykułu Marathon Tatry Race - Festiwal Rowerowy w Białce Tatrzańskiej2 lata, 9 miesięcy temuMarathon Tatry Race-Festiwal Rowerowy w Białce Tatrzańskiej, to wyjątkowe wydarzenie organizowane przez sprawdzoną ekipę Tatra Cycling Events, zaplanowany w na ostatni weekend czerwca, kiedy mamy długi dzień.
Marathon Tatry Race-Festiwal Rowerowy w Białce Tatrzańskiej, to wyjątkowe wydarzenie organizowane przez sprawdzoną ekipę Tatra Cycling Events, zaplanowany w na ostatni weekend czerwca, kiedy mamy długi dzień.
Nasze miasteczko zlokalizowane będzie w najlepszym z możliwych miejsc na tego typu imprezę w Białce Tatrzańskiej w Resorcie Bania i Kotelnica Białczańska, co zapewni Wam pełen komfort i atmosferę festiwalową.
W programie imprezy przygotowaliśmy dla Was:
26.06.21-sobota
Maratony szosowe na dwóch dystansach:
Race -219km i 3300m przewyższenia
Fun - 77km i 1400m przewyższenia
maratony są idealne dla osób, które lubią jeździć na rowerze, a nie czują się pewnie w dużej grupie i nie lubią ścigać się na kreskę na mecie.
Na dystansie Race, który liczony jest do naszego cyklu imprez szosowych TCE Classic Race:
przygotowaliśmy dla Was 6 odcinków pomiarowych, które są zlokalizowane na podjazdach, tak abyście mogli sprawdzić się na tle innych uczestników bez ryzykowania na zjazdach, na podstawie ich będzie prowadzona klasyfikacja końcowa.
Będą na Was czekały 3 wypasione bufety na trasie, zapewniamy Wam pomoc techniczną na bufetach i na trasie mobilnym autem z kołami zapasowymi i narzędziami, na końcu będzie jechał bus, do którego będziecie mogli wsiąść jeśli stwierdzicie, że dalej nie dacie rady. Maratonu.
Na dystansie Fun:
tutaj jeszcze większa rekreacja, jedziecie po pięknej trasie i macie jeden odcinek pomiarowy na podjeździe, tak abyście mogli sprawdzić nogę!
Na trasie przygotowaliśmy dla Was jeden wypasiony bufet.
Trasa, którą przygotowaliśmy dla Was poprowadzona jest najpiękniejszymi trasami z niesamowitymi panoramami Tatr, a dodatkowo objedziecie Gorce Dookoła i będziecie mogli podziwiać Pieniny. Na długim dystansie zdobędziecie kilka szczytów: słynną Głodówkę, Gubałówkę, Przełęcz Przysłop, Przełęcz Młynne, Przełęcz Knurowską, Dursztyn i na deser Przełęcz Łapszankę!
27.06.21-niedziela
Maraton po wytyczonej i widowiskowej trasie na terenie ośrodka narciarskiego Kotelnica Białczańska, dystans ok. 32km z przewyższeniem 1300m.
Dwa oddzielne wyścigi:
- wyścig dla posiadaczy rowerów elektrycznych
- wyścig dla kolarzy górskich na tradycyjnych rowerach
Downhill
- w sobotę sesje treningowe, a w niedzielę dwa przejazdy startowe na trasie Kołowrót,
4 Cross w góralskiej odmiane:
- zawody po wytyczonej trasie ze szczytu Kotelnicy w dół, trasa będzie mocno kręta na szerokim torze, a startować będziecie po czterech zawodników i systemem pucharowym 2 najszybszych z każdego przejazdu przechodzi dalej, trasa nie będzie ekstremalna, tak aby każdy sobie na niej poradził, chodzi o dobrą zabawę.
Do tego na scenie Bania wieczorem w piątek, sobotę i niedzielę koncerty i wspaniała atmosfera w naszym miasteczku.