Copyright © Kotelnica Białczańska 2016 - 2020

Kultura na Bani 29.07 - 4.08

Obrazek artykułu Kultura na Bani 29.07 - 4.081 rok, 1 miesiąc temuRozpoczyna się kolejny tydzień, który ponownie przyniesie sporo atrakcji! Organizatorzy cyklu Kultura na Bani przygotowali na najbliższe dni zróżnicowany program, który przypadnie do gustu absolutnie każdemu.

Tydzień z Kulturą na Bani rozpocznie się, tradycyjnie, wtorkowym (30 lipca) seansem w Kinie na Stoku. Tym razem wyświetlona zostanie francuska komedia „Za jakie grzechy, dobry Boże?”. Historia konserwatywnej rodziny, której życie wywraca się do góry nogami bawi do łez i doczekała się nominacji do wielu prestiżowych, europejskich nagród. Zaczynamy o 21:00. Dzień później na wszystkich, spragnionych prawdziwie góralskiej zabawy czekać będzie biesiada przy suto zastawionych stołach.

W czwartek, 1 sierpnia, na scenie Kultury na Bani zobaczymy Paulinę Filipiec. Obdarzona przepięknym głosem wokalistka, która najlepiej czuje się w repertuarze jazzowym, występować będzie od godziny 20:00. Nie lada gratka czeka z kolei w piątek wszystkich fanów muzyki z lat 80. Zagra bowiem zespół LORD - Queen & '80 Rock Ballads, który wykona największe przeboje grupy Freddy’ego Mercurego. Startujemy o 20:00.

Sobota przyniesie nam występ grupy Folk Power. To grupa przyjaciół - górali zafascynowana nutą góralską, bałkańską, słowacką, cygańską, węgierską połączoną ze współczesnym brzemieniem. Siłą zespołu jest muzyka płynąca z instrumentów ludowych i elektrycznych w przeróżnych aranżacjach i rytmach. Charyzmatyczne wokale i góralskie zacięcie, wprowadzają nowoczesne brzmienie w tradycyjną muzykę Karpat od polskich Tatr po bałkańskie plaże. Pewne jest jedno – na scenie Kultury na Bani będzie się działo!

Na niedzielę (4 sierpnia) przygotowaliśmy z kolei coś dla najmłodszych. Ze swoim programem wystąpią bowiem Beti & Bobass, którzy zaprezentują interaktywny koncert piosenek dla najmłodszych. Rodziców i ich pociechy zapraszamy od godziny 17:00.

Organizatorzy: Hotel Bania Thermal & Ski oraz Terma Bania
Współfinansujący: Gmina Bukowina Tatrzańska
Sponsorzy: Kotelnica Białczańska, Tatry Super Ski, RhSport, SportowyButik.pl, Sport Town, Pepsi, Never Ever, Janas, Robert Marcisz Warzywa i Owoce.
Patroni medialni: Podhale24.pl, Malopolskaonline.pl, 24tp.pl, Tygodnik Podhalański, Regiontatry.pl, Goral.info.pl, Nowotarska Telewizja Kablowa

Szczegółowy plan koncertowego lata można znaleźć na www.kulturanabani.pl

Kontakt:
Tomasz Rzadkosz / tel: +48 692 552 047 /