Copyright © Kotelnica Białczańska 2016 - 2024

Szkoły narciarskie

Na terenie ośrodka narciarskiego nad nauką jak również podniesieniem swoich umiejętności jazdy na nartach lub snowboardzie czuwają licencjonowani instruktorzy szkoły narciarskiej. Poniżej dane kontaktowe polecanych szkół narciarskich.

Szkoła narciarska STOK - Kotelnica Białczańska i Bania

Za szkolenie narciarzy, snowboardzistów i biegaczy narciarskich odwiedzających ośrodek Kotelnica Białczańska odpowiedzialni są wykwalifikowani instruktorzy Szkoły Narciarskiej STOK. Każde zajęcia przeprowadzane są tam z pasją, starając się przy tym zawsze dopasować tempo i częstotliwość nauki do indywidualnych predyspozycji klienta. Szkolenie może odbywać się w aż czterech językach obcych: angielskim, niemieckim, francuskim i hiszpańskim.

Szkoła narciarska Snow Club - Kaniówka

Zacznij swoją wielką narciarską przygodę ze szkołą Snow Club! Snow Club to licencjonowana szkoła, w której doskonale odnajdą się miłośnicy nart i snowboardu, na każdym etapie zaawansowania i w każdym wieku! Z nami rozbudzisz pasję do sportów zimowych u swojego dziecka, skorzystasz z lekcji indywidualnych, poznasz najlepsze techniki bezpiecznej jazdy, a wszystko to, pod okiem profesjonalnych instruktorów.

Tym co zdecydowanie wyróżnia szkołę Snow Club są 5 dniowe feryjne kursy narciarskie dla dzieci, oparte na autorskiej metodzie nauczania. Taki kurs to połączenie nauki, zabawy i wspólnej integracji na stoku. Oprócz tego, w ofercie Szkoły Snow Club znajdziesz kusy 3 dniowe dla dzieci i dorosłych, lekcje indywidualne oraz ofertę dla grup i firm.

Poznaj naszą ofertę:

  • 5 dniowy kurs feryjny z Kaniusiem dla dzieci w wieku 4-12 lat
  • 5 dniowy kurs feryjny z Kaniusiem dla dzieci w wieku 7-12 lat
  • Kurs 3 dniowy dla dzieci
  • Kurs 3 dniowy dla dorosłych
  • Lekcje indywidualne – narciarstwa
  • Lekcje indywidualne – snowboardu
  • Oferta dla grup zorganizowanych i firm

Zarezerwuj lekcje lub pełny kurs i ciesz się zimą i aktywnością na stoku! Rezerwacji możesz dokonać telefonicznie lub przez wysłanie formularza znajdującego się pod każda ofertą na naszej stronie internetowej. Uczymy jeździć na Stancji Narciarskiej Kaniówka oraz Kotelnica w Białce Tatrzańskiej.

FB: https://www.facebook.com/snowclub.ski
IG: https://www.instagram.com/snowclub.ski/