Copyright © Kotelnica Białczańska 2016 - 2024

Dojazd samochodem

Największy parking Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska przeznaczony dla samochodów osobowych oraz autokarów zlokalizowany jest u stóp Kotelnicy. Jego dokładny adres to ul. Środkowa 181b, Białka Tatrzańska.

Dojazd od strony Zakopanego

Jadąc od Zakopanego najszybszy dojazd prowadzi popularną Zakopianką przez Poronin , gdzie należy skręcić w prawo na Bukowinę Tatrzańską (droga wojewódzka nr 961). Na rondzie w Bukowinie Tatrzańskiej należy skręcić w lewo w drogę wojewódzką numer 960. Następnie, po przejechaniu kilku kilometrów, na kolejnym rondzie znów trzeba skręcić w lewo na Białkę Tatrzańską w drogę krajową numer 49. Po przejechaniu ok. 5km ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska będzie po lewej stronie.

Dojazd od strony Krakowa

Jadąc od Krakowa najszybszy dojazd prowadzi przez Nowy Targ, gdzie należy zjechać z Zakopianki na drogę krajową numer 49, kierunek na Nowy Sącz. Po przejechaniu ok. 3km na rondzie należy skręcić w prawo, nadal podążając drogą numer 49. Po przejechaniu ok. 11 kilometrów Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska będzie po prawej stronie.

Parking na Jakulakowskim Wierchu

Na parking zlokalizowany przy górnej stacji kolei numer VIII najprościej dojechać można z Bukowiny Tatrzańskiej.

Rondo w Bukowinie należy opuścić zjazdem w kierunku Gliczarowa Górnego. Dalej, jadąc przez Wierch Olczański na rozwidleniu należy skręcić w prawo. Po przejechaniu ok. 1km należy skręcić w wąską drogę w prawo, przy której znajduje się duży drogowskaz reklamujący stację.

Sprawdź dojazd

Wpisz adres, z którego rozpoczynasz podróż: