Copyright © Kotelnica Białczańska 2016 - 2023

ZIMA NA KOTELNICY

Obrazek artykułu ZIMA NA KOTELNICY3 miesiące temuTegoroczny sezon zimowy na Kotelnicy zapowiada się bardzo intensywnie. Oprócz doskonale przygotowanych tras narciarskich i szeregu atrakcji związanych z zimowymi aktywnościami zaplanowaliśmy także kilka imprez.

Rozpoczniemy już w najbliższy weekend – 17 i 18 grudnia zapraszamy na SNOW EXPO SKI&SNB TEST. Przez dwa dni w Białce Tatrzańskiej będzie można przetestować za darmo najlepsze narty i deski od kilkunastu wiodących producentów, między innymi takich jak Bataleon, Burton, Dakine, Dynastar, Elan, Fischer, Flux, Head, K2, Majesty, Nordica, Ride, Rome, Rossignol, ZAG SKIS czy Völkl. Dodatkowo będzie to doskonała okazja do spotkania się ze specjalistami oraz profesjonalnymi narciarzami i riderami. Zapraszamy!

Na styczeń zaplanowaliśmy dwa wydarzenia. Rozpoczniemy Olimpijskim Weekendem – od 13 do 15 stycznia u podnóża Kotelnicy działać będzie Zimowe Miasteczko Olimpijskie w którym będzie można spotkać medalistów Zimowych Igrzysk Olimpijskich. W programie m.in. warsztaty edukacyjne, konkurencje i różnego typu atrakcje przygotowane przez Polski Komitet Olimpijski. Dwa tygodnie później zapraszamy na OSCYP Snowboard Contest – zawody snowboardowe z największym stażem w Polsce. Już po raz czternasty najlepsi reprezentanci i reprezentantki z polskiej sceny snowboardowej pokażą swoje umiejętności w pojedynku o tytuł najlepszego zawodnika. W ramach zawodów odbędzie się także Oscypek – wersja dla tych najmłodszych zawodników. A wszystko to w Białce Tatrzańskiej 28 stycznia.

Luty zapowiada się bardzo intensywnie. Niemal w każdy weekend u szczytu Kotelnicy będziemy organizować event. Rozpoczniemy w połowie miesiąca – od 10 do 12 lutego zapraszamy na Winter Sports Festival. Tegoroczna edycja będzie edycją jubileuszową – już po raz dwudziesty najlepsi narciarze i snowboardziści z całego świata spotkają się by pokazać swoje freestyle’owe ewolucje na jednej i dwóch deskach. Tydzień później, 18 i 19 lutego odbędą się u nas snowboardowe Mistrzostwa Polski Big Air. 25 lutego zapraszamy z kolei na Red Bull Jump & Freeze. Fani mrozu i dobrej zabawy, którzy wykażą się kreatywnością budując niecodzienne maszyny, będą mieli okazję przeżyć niesamowitą przygodę - zjechać ze stoku i oddać spektakularny skok do basenu z lodowatą wodą.

Zapraszamy tej zimy do Białki Tatrzańskiej. Na pewno nie będziecie się nudzić!