Copyright © Kotelnica Białczańska 2016 - 2021

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

Obrazek artykułu ZASADY BEZPIECZEŃSTWA8 miesięcy temuZ radością informujemy, że zbliża się termin otwarcia sezonu letniego na Kotelnicy Białczańskiej. Zapraszamy już od soboty 27 czerwca. Z powodu pandemii COVID-19 z którą wszystkim nam przyszło się mierzyć wprowadziliśmy specjalne zasady, jakie będą obowiązywały na terenie ośrodka w tym sezonie. Prosimy by się z nimi zapoznać i ich przestrzegać – w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo. Niech urlop w górach będzie dla nas czasem odpoczynku, ale rozważnego.

W tegorocznym sezonie letnim, podobnie jak w poprzednich, uruchomiona zostaje kolej nr IV, która będzie czynna w następujących godzinach:

  • od poniedziałku do czwartku: od godz. 10:00 do godz. 19:00
  • od piątku do niedzieli: od godz. 10:00 do godz. 20:00

Po wyjechaniu na szczyt Kotelnicy będzie można skorzystać z oferty karczmy serwującej lokalne, tradycyjne przysmaki. Do Państwa dyspozycji oddajemy następujące obiekty: Wioska Skrzatów (plac zabaw dla dzieci), trasy rowerowe, Gravity Park (trasa downhillowa). Jak zwykle ze szczytu Kotelnicy będzie można zjechać na monsterrollerach.

Obiekty na terenie ośrodka będą regularnie dezynfekowane, a wszyscy nasi pracownicy zostali przeszkoleni zgodnie z wytycznymi służb sanitarnych. Na terenie ośrodka rozlokowane zostaną płyny do dezynfekcji – zachęcamy do korzystania. Oprócz tego prosimy, by stosować się do następujących zaleceń:

  • Podczas przejazdu koleją na krzesełku mogą znajdować się maksymalnie dwie osoby. Wyjątek stanowią rodzice z dziećmi lub osoby, które na co dzień spędzają czas razem i wspólnie wybrały się do Białki Tatrzańskiej.
  • Zachęcamy do płatności kartą.
  • Podczas przejazdu koleją oraz w miejscach, w których znajduje się dużo osób (parkingi, karczma) prosimy o zakrywanie ust i nosa.
  • Pamiętajmy o dystansie – prosimy o zachowanie min. 2 metrów odstępu od innych turystów.
  • Pamiętajmy o dezynfekcji rąk.
  • Zachęcamy do używania rękawiczek jednorazowych podczas zjazdów monsterrolerrami.

Do zobaczenia w Białce Tatrzańskiej!

 

Covid-19