Copyright © Kotelnica Białczańska 2016 - 2021

ZAKOŃCZENIE SEZONU LETNIEGO 2020

Obrazek artykułu ZAKOŃCZENIE SEZONU LETNIEGO 20205 miesięcy, 3 tygodnie temuZa nami kolejny sezon letni na Kotelnicy Białczańskiej! 6 września był ostatnim dniem, w którym można było skorzystać z przejazdów koleją. Teraz przyszedł czas na przygotowanie się do sezonu zimowego!

Tegoroczny sezon letni na stokach Kotelnicy Białczańskiej wyglądał nieco inaczej niż zawsze. Niestety, z powodu pandemii COVID-19, musieliśmy odwołać praktycznie wszystkie zaplanowane na ten rok wydarzenia, w tym naszą główną letnią imprezę - Festyn Białczański, na którym co rok dokonywano wyboru Harnasia Roku. Udało się zorganizować Spartan Race, który przeprowadziliśmy zgodnie z wymogami reżimu sanitarnego.

Nie oznacza to jednak, że nic na Kotelnicy się nie działo! Jak co roku odwiedziło nas mnóstwo turystów. Od 27 czerwca, który był pierwszym dniem sezonu letniego, mogli oni korzystać z przejazdów koleją, podziwiać panoramę gór rozpościerającą się z tarasu naszej Karczmy Regionalnej czy zjeżdżać z Kotelnicy na monsterrollerach.

Było inaczej niż zawsze, ale to nie oznacza, że mniej udanie! Wszystko to, co musiało zostać odwołane, nadrobimy w przyszłym roku! A tymczasem rozpoczynamy przygotowania do sezonu zimowego i już dzisiaj zapraszamy Was na zimowe zjazdy z Kotelnicy Białczańskiej!