Copyright © Kotelnica Białczańska 2016 - 2021

XXIV FESTYN BIAŁCZAŃSKI ODWOŁANY

Obrazek artykułu XXIV FESTYN BIAŁCZAŃSKI ODWOŁANY8 miesięcy temuRok 2020 jest trudnym rokiem dla wielu z nas, ale też czasem w którym uświadomiliśmy sobie, że najważniejsze jest zdrowie. Właśnie z tego powodu rada nadzorcza oraz zarząd ośrodka podjął decyzję o odwołaniu XXIV Festynu Białczańskiego, który był zaplanowany na 1 i 2 sierpnia 2020 roku. Pomimo tego, że zapowiadał się doskonale – jak co roku mieliśmy w Białce gościć gwiazdy polskiej sceny muzycznej i program był już domknięty podjęliśmy tę trudną, ale w naszym przekonaniu słuszną decyzję.

Najważniejsze jest bezpieczeństwo i dopóki nie będziemy pewni, że zagrożenie spowodowane pandemią COVID-19 nie minęło nie chcemy narażać nikogo na ewentualne ryzyko choroby. Festyn to impreza masowa, co rok przyciągająca do Białki Tatrzańskiej tłumy ludzi z całej Polski. Mamy nadzieję, że nasza decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

Postaramy się, by przyszłoroczny festyn który zaplanowaliśmy na 8 i 9 sierpnia 2021 roku wynagrodzi nam wszystkim ten trudny czas. Zapraszamy już dzisiaj! Obiecujemy jak zwykle moc atrakcji, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej i zdjęć z poprzednich edycji imprezy.