Copyright © Kotelnica Białczańska 2016 - 2024

Wielkie testowanie gogli Oakley z technologią Prizm.

Obrazek artykułu Wielkie testowanie gogli Oakley z technologią Prizm.1 rok, 1 miesiąc temuW dniach 04 i 05 marca marka Oakley wraz ze sklepem A4A zaprasza Was na testowanie gogli Oakley z technologią Prizm. Czekamy na Was przy dolnej stacji kolei nr IV w godzinach 10.00 – 17.00.

Marka Oakley od wielu lat jest wiodącym producentem okularów i gogli znajdujących swoje zastosowanie w takich sportach jak snowboard czy narciarstwo.  Gogle Oakley to produkt dla najbardziej wymagających klientów, zastosowane do ich produkcji materiały i technologie sprawiają, że znalazły one również uznanie w oczach gwiazd światowego sportu. Korzystają z nich najbardziej znane osoby ze świata sportów zimowych. Firma Oakley podczas projektowania swoich gogli korzysta zarówno z pomocy ludzi ze świata nauki jak też słucha głosu użytkowników swoich produktów, wszystko po to aby stworzyć kolekcję gogli Oakley, która będzie jeszcze lepiej chroniła wzrok użytkownika i zapewniała mu tym samym maksimum komfortu. Prizm to rewolucyjna technologia Oakley, która w ogromnym stopniu poprawia komfort jazdy!

              Najważniejszą cechą w goglach Oakley z szybami Prizm jest zwiększony kontrast, który został specjalnie przystosowany do charakterystyki śniegu. Dzięki temu został rozwiązany jeden z większych z problemów z jakimi zmagają się amatorzy sportów zimowych - widoczność muld, oblodzeń i ukształtowania terenu. Ponadto, szyby w technologii Prizm doskonale sprawdzają się w szerokim spektrum warunków pogodowych, dzięki czemu gogle z taką szybą są bardziej uniwersalne i nie ma konieczności wymiany szyby przy zmieniającej się pogodzie.

Wypróbuj i zobacz efekt „WOW!”

              W czasie trwania eventu, oprócz możliwości wypożyczenia gogli, będzie mogli zapoznać się z innym asortymentem marki Oakley, ponieważ Oakley – to nie tylko okulary i gogle. Ponadto czekać będą na Was dodatkowe atrakcje oraz niespodzianki. Zapraszamy