Copyright © Kotelnica Białczańska 2016 - 2024

Warta Brelok Banked Slalom

Obrazek artykułu Warta Brelok Banked Slalom4 miesiące, 1 tydzień temuWarta Brelok Banked Slalom to już legendarne i największe zawody snowboardowe w Polsce.

Na specjalnie wybudowanym torze pełnym band i muld riderzy będę się ścigać o miano „NAJSZYBSZEGO SNOWBOARDERA W KRAJU”. W tym roku jest kilka nowości o których z przyjemnością informujemy:

- Dzięki wsparciu TUiR Warta, który został tytularnym sponsorem, zawody zmieniają nazwę na „Warta Brelok Banked Slalom”. Dzięki Warta na miejscu uczestnicy i kibice będą mogli liczyć na wiele dodatkowych atrakcji i niespodzianek od sponsora tytularnego.

- W tym roku zawody rozegrają się w… Białce Tatrzańskiej. Ten największy na Podhalu ośrodek snowboardowy ma na swoim koncie m.in. przygotowanie największego toru SBX w historii Polski (na potrzeby filmu „Wygrać Marzenia” , który można zobaczyć na NETFLIX). Ośrodek „Białka” od początku sezonu produkował i zbierał śnieg na potrzeby zawodów. Aktualnie w miejscu planowanego toru #WBBS zapasy śniegu są bardzo duże co pozwoli zbudować tor z pełnym rozmachem.

- Wprowadzona zostaje po raz pierwszy klasyfikacja RODZINNA!!! 9.03.2024 startują dzieci, juniorzy i ich rodzice. Suma czasów najszybszego dziecka + czas najszybszego rodzica pozwoli wyłonić NAJSZYBSZĄ SNOWBOARDOWĄ RODZINĘ w Polsce.

- Start na WBBS zapowiedzieli również instruktorzy SITS, którzy w tym czasie na stokach Kotelnicy będą mieć swoje mistrzostwa zwane MPI, po których zjawią się na starcie „bankedu” by rywalizować z wieloma utytułowanymi zawodowcami.

- Razem z Fundacja „Dzielimy się uśmiechem im. Krystiana Popieli”, będą zbierane środki na powrót do zdrowia potrzebującym SNOWBOARDEROM, a sami organizatorzy przeznaczą po 15pln z każdego opłaconego wpisowego na cele fundacji.

- Nie zabraknie również naszych najlepszych snowboarerów, olimpijczyków czy legend tego sportu.

Zawody dedykowane są dla każdego snowboardera, który ma podstawowe umiejętności jazdy na desce. Tor będzie bezpieczny tak by wszyscy dali sobie z nim radę i ciekawy by jeżdżąc po nim każdy rider miał dużo funu.

Ktoś kiedyś powiedział „ Warta Brelok Banked Slalom” to zawody snowboardowe w jakich zawsze chciałeś wziąć udział i, w których możesz ścigać się w bezpośredniej rywalizacji z najlepszymi snowboarderami Polski, często swoimi idolami z dzieciństwa. Jeśli takie nazwiska jak Starowicz, Pająk, Ligocki, Malczewski… nie są Ci obce to wiedz, że na BBS prawdopodobnie ich tam spotkasz i będziesz mógł się z nimi zmierzyć.

Jeśli nie możesz być na miejscu to Czwórka PR , która jest z snowboarderami nami od zawsze, będzie nadawała na żywo z Białki w trakcie trwania zawodów

Do startu zostało już mniej niż miesiąc. Zachęcamy do treningów, przygotowań, i do zobaczenia na starcie J

Sprawdź szczegóły wydarzenia i formularz zgłoszeniowy w poniższym linku

https://bit.ly/Warta_Brelok_Banked_Slalom_wydarzenie

Zaglądaj też na  SM Warta Brelok Banked Slalom

IG - https://www.instagram.com/warta_brelok_banked_slalom/

FB - https://www.facebook.com/wartabrelokbankedslalom


Pozostali sponsorzy Warta Brelok Banked Slalom 2024 to :
Burton Polska, BOB, Switch Boards,  Gonga, Maczfit, Red Bull…
Partnerzy Medialni:
Czwórka PR, snowboard.pl