Copyright © Kotelnica Białczańska 2016 - 2019

VÖLKL WINTER TOUR W KOTELNICY BIAŁCZAŃSKIEJ!

Obrazek artykułu VÖLKL WINTER TOUR W KOTELNICY BIAŁCZAŃSKIEJ!5 miesięcy, 3 tygodnie temuPo raz kolejny marka Völkl zaprasza na bezpłatne testy nart z kolekcji 2019/2020 do najlepszego ośrodka narciarskiego na Podhalu. Impreza odbędzie się w piątek 1 lutego 2019 r.

Po raz kolejny marka Völkl zaprasza na bezpłatne testy nart z kolekcji 2019/2020 do najlepszego ośrodka narciarskiego na Podhalu.

Impreza odbędzie się w piątek 1 lutego 2019 r.

Każdy uczestnik testów ma wyjątkową okazję sprawdzić najnowszy sprzęt narciarski marki Völkl, który do sklepów trafi dopiero w przyszłym roku.

Testy są całkowicie bezpłatne a udział w nich może wziąć każdy narciarz, który odwiedzi nasze miasteczko testowe Völkl. Formuła testów zakłada przetestowanie jak największej ilości dostępnych nart i znalezienie swojego ulubionego modelu. Maksymalny czas testowania jednej pary wynosi 60 minut. Liczba wypożyczeń jest nieograniczona. Czas trwania testów 9:00-16:00.

W mobilnym centrum testowym Völkl każdy znajdzie profesjonalne wsparcie oraz pomoc w dopasowaniu nart. Nasz zespół czuwa nad tym, aby dzień spędzony podczas Völkl Winter Tour był pełen sportowych wrażeń, pozytywnych emocji i super zabawy na śniegu. Zapewniamy, że w dzieleniu się pasją do nart nie mamy sobie równych!

Oprócz testów sprzętu, podczas Völkl Winter Tour na odwiedzających czekają atrakcyjne konkursy z nagrodami oraz strefa chillout, którą polecamy wszystkim miłośnikom dobrej muzyki i pozytywnej energii.

Zapraszamy do wzięcia udziału w największych bezpłatnych testach sprzętu narciarskiego w sezonie! Odwiedzajcie nasz profil facebookowy i dołączcie do grupy testerów najlepszej marki narciarskiej w Polsce.

Pamiętajcie, że z Völkl Winter Tour udany dzień na stoku gwarantowany!

Więcej informacji na