Copyright © Kotelnica Białczańska 2016 - 2023

Rozpoczynamy sezon letni na Kotelnicy Białczańskiej

Obrazek artykułu Rozpoczynamy sezon letni na Kotelnicy Białczańskiej5 miesięcy temuJuż w sobotę 1 lipca rozpoczynamy sezon letni na naszym stoku! Jak co roku przygotowaliśmy mnóstwo wydarzeń, a także bogatą ofertę turystyczną dla wszystkich, którzy w lipcu i sierpniu zdecydują się odwiedzić Białkę Tatrzańską!

Jak zawsze latem będzie dla Was czynna kolej linowa nr IV. Wyjechać na szczyt Kotelnicy będzie można od poniedziałku do czwartku w godzinach 10:00-19:00 i od piątku do niedzieli w godzinach 10:00-20:00. Na górze będzie czekała nas Was nasza karczma regionalna w której można spróbować specjałów lokalnej kuchni, podziwiając przy tym wspaniałą panoramę Tatr, Gorców i Pienin doskonale widoczną z naszego tarasu widokowego. Obok karczmy będzie działała „Wioska skrzatów” - plac zabaw stworzony z myślą o najmłodszych.

 Dla tych, którzy chcą spędzić czas bardziej aktywnie polecamy wycieczki piesze na szczycie Kotelnicy, a dla tych spragnionych adrenaliny zjazd hulajnogami terenowymi Monsterroller. Wypożyczyć je możecie przy dolnej stacji kolei, a nasi pracownicy pomogą Wam załadować je na krzesełko i przetransportować w górę.

 

Z cennikiem przejazdów koleją w lecie możecie zapoznać się TUTAJ <https://bialkatatrzanska.pl/lato>

 

Nie zabraknie w tym roku także różnego rodzaju wydarzeń. Od 4 do 7 sierpnia  zapraszamy na pierwszą edycję KOTELNICA SUMMER FESTIVAL. Na całość festiwalu złożą się:

- XXVI edycja Festynu Białczańskiego

- zawody biegowe Hunt Run

- XXII Tatrzańskie Wici

- Zlot samochodów Ballin.

Jak co roku pod stokiem Kotelnicy odbędą się w tym czasie Wybory Harnasia Roku oraz Wybory Cepra i Ceperki Roku. Będą atrakcje dla najmłodszych, bogata strefa gastronomiczna, zabawy taneczne i mnóstwo koncertów!  Wystąpią między innymi , Megitza, Patrycja Markowska, Feel, AlcoholicA ,ale nie zabraknie także akcentu góralskiego i występów naszych najmłodszych z zespołów regionalnych „Mali Białcanie” i „Zyngierki Białcańskie”.

 Tydzień później zapraszamy na Sport&Fun Festival w ramach którego będą także koncerty, eksplozja kolorów  Polecamy i zapraszamy!

A co jeszcze przygotowaliśmy dla Was w lecie? Śledźcie naszą stronę internetową i profil na facebooku. Do zobaczenia w Białce!