Copyright © Kotelnica Białczańska 2016 - 2023

ROZPOCZĘCIE SEZONU LETNIEGO NA KOTELNICY

Obrazek artykułu ROZPOCZĘCIE SEZONU LETNIEGO NA KOTELNICY1 rok, 2 miesiące temuWszystkich spragnionych letnich atrakcji w górach zapraszamy od 1 lipca do Białki Tatrzańskiej!

Od piątku 1 lipca startujemy z sezonem letnim na Kotelnicy Białczańskiej. Jak zawsze coś dla siebie znajdą i ci, którzy są spragnieni odpoczynku w zapierających dech okolicznościach przyrody, jak i ci którzy czas chcieliby spędzić bardziej aktywnie.

Codziennie będzie kursowała nasza kolej linowa numer I – od poniedziałku do czwartku w godzinach 10:00 – 19:00, natomiast w weekendy – od piątku do niedzieli o godzinę dłużej – od 10:00 do 20:00. Cennik przejazdów koleją letnią znajdziecie TUTAJ

Koleją dojedziecie Państwo wprost do karczmy położonej na wysokości 917 m n.p.m. Zachęcamy do skosztowania dań kuchni regionalnych, szczególnie na tarasie karczmy z którego można podziwiać panoramę niemal całych Tatr, Gorców i Pienin. Tuż obok tarasu znajduje się „Wioska skrzatów” - bezpłatna atrakcja w której najmłodsi mogą spędzić czas na zabawie.

Spragnionym bardziej aktywnego wypoczynku polecamy trasy rowerowe znajdujące się wokół Kotelnicy Białczańskiej. Coś dla siebie znajdą zarówno ci bardziej, jak i mniej zaawansowani w górskich przejażdżkach. A tym którzy chcieliby doświadczyć nieco więcej adrenaliny polecamy zjazdy na górskich hulajnogach – monsterrollerach.

Czekamy na Was w lipcu i w sierpniu w Białce Tatrzańskiej!