Copyright © Kotelnica Białczańska 2016 - 2019

Nie zwalniamy tempa pod koniec wakacji!

Obrazek artykułu Nie zwalniamy tempa pod koniec wakacji!8 miesięcy, 2 tygodnie temuWakacje powoli się kończą, ale nie oznacza to, że i my zwalniamy tempo – wręcz przeciwnie! Mamy doskonałą wiadomość dla wszystkich, którzy chcą łapać ostatnie promienie lata, a także oglądać piękne zachody słońca!

Ciesząca się bardzo dużą popularnością wśród naszych gości kolej krzesełkowa nr IV (Kotelnica Express), nie tylko szybko i bezpiecznie dowozi turystów do górnej stacji, ale gwarantuje także świetne widoki. Z tarasu zlokalizowanej na szczycie Karczmy Kotelnica podziwiać można panoramę Tatr, Gorców czy Pienin. Najmłodszych zapraszamy także do Wioski Skrzatów.

Wychodząc naprzeciw prośbom naszych gości, postanowiliśmy wydłużyć czas pracy kolei. Do 9 września zapraszamy wszystkich w dni tygodnia w godzinach 10:00 – 18:00, aw weekendy w godzinach 10:00 – 19:00.  Dzięki temu wielu z Was z pewnością będzie miało okazję podziwiać piękne, górskie zachody słońca, rozkoszować się ostatnimi wieczorami wakacji we wspaniałej scenerii i zapamiętać wizytę w Białce Tatrzańskiej na długo!