Copyright © Kotelnica Białczańska 2016 - 2022

Kup skipass online i zyskaj nawet do 35zł!

Obrazek artykułu Kup skipass online i zyskaj nawet do 35zł!2 lata, 2 miesiące temuTATRY SUPER SKI przygotowało ofertę specjalną dla narciarzy i snowboardzistów wybierających się na stoki w szczytowym okresie, czyli w dniach między 25 grudnia 2019 a 8 marca 2020. Do północy 24 grudnia 2019 można kupić bilety w cenie z niskiego sezonu a następnie wykorzystać je w sezonie wysokim! Jest to znakomita okazja do kupna skipassu nawet do 35zł taniej!

Skipass można kupić przez stronę internetową www.tatrysuperski.pl, w zakładce „Karnet”. W ten sposób można nabyć indywidualne karnety dzienne oraz godzinowe, działające w 17 ośrodkach narciarskich w Polsce i na Słowacji. Online można doładować używaną wcześniej kartę a także kupić nową jeśli jeszcze takiej nie posiadamy.

Kupno skipassów przy pomocy strony internetowej jest zdecydowanie najwygodniejszą i jednocześnie najkorzystniejszą formą nabycia biletów na koleje i wyciągi. Transakcje online to wymierna oszczędność pieniędzy i czasu. Dodatkowo, taki sposób zakupu biletu umożliwia przemyślany i bezstresowy wybór najkorzystniejszego wariantu.

Wszelkie informacje o programie TATRY SUPER SKI, regulamin promocji oraz nowy cennik karnetów dostępne są na stronie internetowej https://tatrysuperski.pl/