Copyright © Kotelnica Białczańska 2016 - 2024

KOTELNICA SUMMER FESTIVAL 2024

Obrazek artykułu KOTELNICA SUMMER FESTIVAL 20243 tygodnie, 1 dzień temuTo wydarzenie, którego nie można przegapić! Festyn pełen kolorów, smaków i muzyki.
Co na Ciebie czeka i czego nie możesz przegapić?
XXVII edycja Festynu Białczańskiego jak co roku zagości pod stokami Kotelnicy.
Na scenie zagrają największe gwiazdy, takie jak Nocny Kochanek, Dikanda, Kasia Kowalska... Ale to nie koniec! Możecie przeżyć przygodę, poznać szalone dziki, utaplać się w błocie. A to wszystko za sprawą Hunt Run - Najdzikszy Bieg Sezonu. Do tego Wybory Harnasia, Cepra i Ceperki Roku dodadzą konkursowej rywalizacji i humoru.
Chętni, którzy przyjadą do Białki Tatrzańskiej będą mogli, jak co roku, zmierzyć swoje siły podczas Harnasiowych Prób czy też - całymi rodzinami - podczas Rodzinnej Familiady. Jadła i napitku będzie pod dostatkiem, coby siły starczyło na całą noc zabawy! Nie zabraknie także akcentu góralskiego i występów naszych zespołów.
W wieczornej części dodatkowymi atrakcjami będą: rozpalanie watry, spektakularne pokazy fajerwerków, pokazy laserów oraz zabawy do białego rana z naszym DJ-em.
Na festiwalu poczujesz prawdziwy duch Podhala – zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy i celebrowania lata po góralsku!
 
Zapraszamy do Białki Tatrzańskiej na niezapomniane lato pełne przygód i wrażeń!