Copyright © Kotelnica Białczańska 2016 - 2024

Kotelnica Summer Festival - LIVE

Obrazek artykułu Kotelnica Summer Festival - LIVE8 miesięcy temuJuż w najbliższy piątek w Białce Tatrzańskiej startuje największa letnia impreza na Podhalu. Na scenie m.in. Patrycja Markowska i Feel, Wybory Harnasia Roku, obok sceny zlot samochodów Ballin i zawody biegowe Hunt Run – a to wszystko w ramach Kotelnica Summer Festival!

 

 

Wielkimi krokami zbliża się nasze coroczne, sztandarowe święto – Festyn Białczański. W tym roku jednak postanowiliśmy go rozszerzyć, dzięki czemu w dniach od 4 do 6 sierpnia 2023 pod stokiem Kotelnicy będzie na Was czekało jeszcze więcej atracji, koncertów i zabawy!

Zaczynamy już w piątek 4 sierpnia o godzinie 19:00 uroczystym odpaleniem ogniska przed sceną. O 20:00 na scenie pojawi się zespół Sempu, o 21:00 zespół AlcoholicA. Po koncertach zapraszamy na Kotelnica Laser Show. Jego rozpoczęcie zaplanowane jest na godzinę 22:30. A tuż popod sceną rozpocznie się impreza z DJ która potrwa do godziny 02:00.

W sobotę 5 sierpnia już o godzinie 7:00 wystartują biegi Hunt Run. O 9:00 rozpoczniemy Harnasiowe Próby, zaś o 12:00 zapraszamy na pokaz sprzętu wojskowego. Po uroczystym przywitaniu gości o godzinie 16:00 na scenie rozpoczną się Wybory Cepra i Ceperki Roku. O 18:15 na scenie wystąpią dzieci z zespoły Mali Białcanie, a od 19:15 startujemy z koncertami. W tym dniu zagrają dla Was Megitza i Patrycja Markowska. O 21:00 tradycyjnie jak co roku z towarzyszeniem kapeli góralskiej rozpalaimy Watrę. Po koncertach, podobnie jak w pierwszym dniu, odbędzie się Kotelnica Laser Show, a później wystartuje impreza z Dj która potrwa do godziny 03:00.

Niedziela 6 sierpnia zapowiada się równie intensywnie. Będzie kontynuacja zawodów biegowych, zmagania w ramach Rodzinnej Familiady, pokaz samochodów Ballin a także mecz piłkarski (na stadionie w Białce Tatrzańskiej). O 15:15 na scenie zaprezentują się Zyngierki Białcańskie, a tuż po ich występie wybierzemy Harnasia Roku 2023. O 18:30 na scenie rozpoczną się koncerty – jako pierwszy wystąpi zespół Potock, a o 20:15 scenę przejmie zespół Feel. A później zapraszamy na zabawę z DJ prawie do białego rana!

Szczegółowy program festiwalu na stronie www.kotelnicafest.pl

Czekamy na Was w Białce Tatrzańskiej!