Copyright © Kotelnica Białczańska 2016 - 2020

KOTELNICA BIAŁCZAŃSKA PO RAZ KOLEJNY NAJLEPSZA!

Obrazek artykułu KOTELNICA BIAŁCZAŃSKA PO RAZ KOLEJNY NAJLEPSZA!7 miesięcy, 1 tydzień temuJuż po raz czwarty z rzędu Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska otrzymał zaszczytny tytuł Poland’s Best Ski Resort! Czyni nas to tym samym najlepszym ośrodkiem narciarskim w Polsce w oczach kapituły World Ski Awards.

Ceremonia rozdania nagród odbyła się w Kitzbühel w Austrii. World Ski Awards utworzone zostało w 2013 roku i ma na celu promocję najlepszych miejsc na światowej mapie turystyki narciarskiej. Nagrody przyznawane są dla poszczególnych krajów w kilku kategoriach, m.in. Najlepszy Ośrodek Narciarski, Najlepszy Hotel dla Narciarzy czy Najlepszy Hotel Butikowy dla Narciarzy. Zwycięzcy poszczególnych kategorii w danym kraju otrzymują wyróżnienie na poziomie światowym.

O tytuł Poland’s Best Ski Resort oprócz Kotelnicy Białczańskiej ubiegało się w tym roku jeszcze 10 innych ośrodków narciarskich z Polski. Najlepszym Hotelem Dla Narciarzy został Hotel Bania Thermal & Ski z Białki Tatrzańskiej. Zwycięzcy plebiscytu zostali wyłonieni na podstawie wcześniej przeprowadzonego głosowania.

Dziękujemy za kolejne wyróżnienie, które traktujemy przede wszystkim jako docenienie przez narciarzy inicjatyw jakie podejmujemy, by nasza oferta zimowa z roku na rok była coraz ciekawsza.

Pełna lista zwycięzców pod linkiem: https://worldskiawards.com/winners/2019