Copyright © Kotelnica Białczańska 2016 - 2024

Karnety narciarskie Tatry Super Ski jako prezent pod choinkę

Obrazek artykułu Karnety narciarskie Tatry Super Ski jako prezent pod choinkę2 miesiące, 4 tygodnie temuNie czekaj dłużej i zostań Świętym Mikołajem!

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami, a Ty wciąż zastanawiasz się nad idealnym upominkiem dla miłośników białego szaleństwa na stoku? Nie szukaj dłużej i wybierz voucher Tatry Super Ski – świetny prezent dla każdego wielbiciela nart lub snowboardu!

Grupa Tatry Super Ski łączy ośrodki narciarskie położone w malowniczych regionach Podhala, Gorców, Spisza i Pienin. Dzięki wspólnemu karnetowi osoba, której wręczysz nasz voucher, będzie mogła szusować na stokach aż 18 stacji – zarówno tych na terenie Polski, jak i na Słowacji. Wspólny skipass Tatry Super Ski daje nie tylko dostęp do wielu różnych wyciągów i tras, ale również szansę na podziwianie urokliwych krajobrazów, a także spędzenie miłych chwil z darczyńcą.

Co więcej, skipassy Tatry Super Ski zapewniają możliwość korzystania z wielu dodatkowych atrakcji w obrębie ośrodków narciarskich. Na terenie stacji wchodzących w skład projektu znajdziesz m.in. snowparki, ogródki narciarskie dla najmłodszych, tory do snowtubingu czy wyznaczone miejsca do jazdy na sankach. Przy każdym z ośrodków zlokalizowane są też szkółki narciarskie oraz karczmy i punkty gastronomiczne oferujące smaczne, regionalne potrawy.

Prezenty w postaci voucherów Tatry Super Ski możesz dopasować do umiejętności i możliwości obdarowywanej osoby. W sklepie internetowym kupisz zarówno karnety na jeden dzień lub weekend, jak i warianty kilkudniowe. Aby skorzystać z karnetu narciarskiego Tatry Super Ski jako prezentu pod choinkę, wystarczy skorzystać z wybranego elementu w sklepie online. Tam znajduje się kilka dostępnych możliwości zakupu voucherów prezentowych, które można podarować wraz z kartami świątecznymi. 

Już dziś zostań Świętym Mikołajem i podaruj bliskim wyjątkowe chwile na stoku z karnetami Tatry Super Ski!