Copyright © Kotelnica Białczańska 2016 - 2021

Karnety na sezon 2020/2021

Obrazek artykułu Karnety na sezon 2020/20215 miesięcy, 1 tydzień temuRuszyła sprzedaż karnetów narciarskich Tatry Super Ski na sezon 2020/2021. Na tych z Was, którzy tegoroczną zimę zechcą spędzić na stoku, czeka aż 96 zróżnicowanych tras oraz 19 ośrodków, które w odpowiedzialny sposób przygotowaliśmy do przyjęcia gości.

Tegoroczne oferta Tatry Super Ski przyniosła kilka nowości: przede wszystkim dwie nowe stacje w naszej rodzinie, czyli słowackie Ski Centrum Strachan oraz kameralny polski ośrodek – Horników Wierch. Ponadto dodaliśmy kilka nowych funkcjonalności do sklepu internetowego, a część z naszych stacji wyposażyliśmy bezgotówkowe automaty biletowe.

 

Sezon 2020/2021 to jednak nie tylko możliwości szusowania na 19 stacjach narciarskich, ale przede wszystkim odpowiednie standardy bezpieczeństwa, które utrzymujemy we wszystkich ośrodkach zgodnie z wymaganiami Głównego Inspektora Sanitarnego.

 

Chcemy umożliwić Wam bezpieczne zakupy online i ograniczyć do minimum konieczność kontaktu z obsługą – tak, żebyście mogli czuć się bezpiecznie i komfortowo. Pomogą w tym także nowe biletomaty, wyposażone w bezdotykowy terminal płatniczy oraz czytelne ekrany, które regularnie dezynfekujemy.

 

Dezynfekcji poddawane są również przestrzenie wspólne, najczęściej używane elementy wyposażenia (klamki, włączniki czy uchwyty), a także sprzęt w wypożyczalniach na terenie ośrodków. Wszędzie pojawiły się także ogólnodostępne dozowniki z płynem dezynfekującym. Wszystko z myślą o tych, którzy ten sezon chcą spędzić nie tylko aktywnie, ale przede wszystkim bezpiecznie.  

   

Karnet Tatry Super Ski już teraz można kupić w naszym sklepie internetowym. Osoby, które dokonają zakupu karnetu online, otrzymają 6% zniżki na zakupy sprzętu w sklepie dobrenarty.pl.