Copyright © Kotelnica Białczańska 2016 - 2024

Jak kupić karnet Tatry Super Ski online?

Obrazek artykułu Jak kupić karnet Tatry Super Ski online?2 lata, 2 miesiące temuWspólny skipass Tatry Super Ski umożliwia korzystanie aż z 18 stacji narciarskich Podhala, Spisza, Gorców i Pienin po obu stronach polsko-słowackiej granicy.

Karnet kupić można na kilka sposobów. Oprócz kas Ośrodków Narciarskich stacji należących do Tatry Super Ski, automatów biletowych, znajdujących się na części z nich, skipassy dostępne w naszym sklepie online i to w najkorzystniejszej cenie. Jak kupić karnet? Podpowiadamy!

Po pierwsze – poznaj nasze karnety

W sezonie 2021/2022 dostępnych jest kilka rodzajów karnetów, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. W ofercie mamy:

1. Karnet SEZONOWY – skipass, który można wykorzystać w 14 dowolnych dni w sezonie narciarskim 2021/2022. Te dni nie muszą następować po sobie z rzędu.

2. Karnety GODZINOWE (4-godzinny lub po 16:00) – to karnety, które wybieramy na wybrany okres sezonu narciarskiego, czyli:

  • Sezon TOP (od 25.12.2021 r. do 09.01.2022 r.)
  • Sezon Wysoki (od 10.01.2022 r. do 13.03.2022 r.)
  • Sezon Niski (od 14.03.2022 r. do zakończenia sezonu)*

3. Karnety DZIENNE – skipassy, które można wykorzystać w ściśle określonym terminie.

* Sprzedaż uzależniona jest od warunków atmosferycznych. Informacja ta udostępniona zostanie w Wysokim Sezonie.

Cennik karnetów w sezonie 2021/2022 dostępny jest https://tatrysuperski.pl/cennik/.

Zakup karnetu online – zobacz jakie to proste

  • Wejdź na stronę naszego SKLEPU ONLINE >>>
  • Wybierz interesujący Cię karnet i okres sezonu, w którym chcesz z niego skorzystać.
  • Kupując karnet w naszym sklepie Tatry Super Ski, od razu zakładasz konto, w który znajdziesz na bieżąco wszystkie zakupione karnety.
  • Przyjedź na stok i odbierz swoją kartę. Przy odbiorze zostanie ona automatycznie aktywowana – Ty musisz ją tylko spersonalizować. WAŻNE: nie ma możliwości zmiany uprawnień terminowych.
  • Kartę personalizujesz bardzo prosto – przechodząc po raz pierwszy przez bramkę na stoku.
  • To wszystko – teraz ciesz się szusowaniem na naszych stacjach!

Doładowanie karnetu

Posiadając już kartę Tatry Super Ski, można doładować ją online, postępując zgodnie z komunikatami wyświetlającymi się w panelu sprzedaży. Ważne jest podanie numeru seryjnego karty. Doładowując karnet, na kartę Tatry Super Ski nabijane są uprawnienia terminowe, pozwalające szusować na stokach. Korzystanie z doładowanej karty rozpoczyna się w momencie pierwszego przejścia przez bramkę. WAŻNE: Rozpoczęcie korzystania z Doładowanej Karty może nastąpić we wszystkich Ośrodkach Narciarskich, z wyjątkiem Ośrodka Narciarskiego PKL Palenica.

Udanych zakupów i do zobaczenia na stokach!