Copyright © Kotelnica Białczańska 2016 - 2024

Hej rowerowi zapaleńcy i poszukiwacze przygód!

Obrazek artykułu Hej rowerowi zapaleńcy i poszukiwacze przygód!3 tygodnie, 6 dni temuCzy gotowi jesteście na totalną rowerową bombę? Już 28-30 czerwca 2024 zapraszamy Was na Mistrzostwa Polski MTB XCC i XCO w Białce Tatrzańskiej na Kotelnicy!

 To wydarzenie, które wyciśnie z Was siódme poty i dostarczy mnóstwo adrenaliny. Ostre zjazdy, techniczne podjazdy, szaleństwo po korzeniach i kamieniach – prawdziwa uczta dla każdego miłośnika MTB.

Nie martwcie się, że Wasze połówki i dzieciaki będą się nudzić – przygotowaliśmy moc atrakcji dla całej rodziny! Wyścigi, testy najnowszego sprzętu, koncerty i piękne widoki sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dla najmłodszych planujemy specjalne strefy zabaw i mini wyścigi, a dla dorosłych – strefy relaksu i pyszne jedzenie.

Na uczestników czekają fantastyczne nagrody i możliwość zmierzenia się z najlepszymi zawodnikami w Polsce. To również świetna okazja, by poznać nowych ludzi, wymienić się doświadczeniami i po prostu dobrze się bawić.

Nie zwlekajcie, zapisujcie datę w kalendarzu, przygotowujcie rowery i przyjeżdżajcie do Białki Tatrzańskiej! Czekamy na Was na szczycie, gdzie emocje sięgną zenitu, a wspomnienia pozostaną na zawsze!

 Do zobaczenia na trasie!