Copyright © Kotelnica Białczańska 2016 - 2020

Finał Pucharu Europy FIS w Białce Tatrzańskiej - Oglądaj na żywo w TVP Sport

Obrazek artykułu Finał Pucharu Europy FIS w Białce Tatrzańskiej - Oglądaj na żywo w TVP Sport1 rok, 3 miesiące temuJuż za tydzień (15 i 16 lutego), w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska odbędzie się Garmin Winter Sports Festival 2019, w ramach którego rozegrane zostaną pierwsze polskie zawody Pucharu Europy FIS w narciarskiej i snowboardowej konkurencji Big Air.

Zawodnicy rywalizujący na wielkiej skoczni zaprezentują widowiskowe ewolucje w czasie lotów na odległość przeszło 25 metrów, na wysokości 6 metrów nad śniegiem. Przez dwa dni w akcji będzie można podziwiać zawodników z Polski oraz Austrii, Chorwacji, Czech, Finlandii, Łotwy, Norwegii, Rosji i Ukrainy.

Sobotni finał zawodów będzie można obejrzeć na żywo w godzinach 9:15-11:45 w TVP Sport, na stronie www.sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport!

Relacja na żywo z obydwu dni imprezy będzie dostępna na kanale YouTube wydarzenia (https://www.youtube.com/channel/UCeA3nG3oJDVq16vLSMfIyww) oraz na stronach Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska i Red Bull.

Więcej informacji o Garmin Winter Sports Festival 2019 znaleźć można na stronach:
www.wintersporstfestival.pl
https://www.facebook.com/events/114780626127467/
www.instagram.com/wintersportsfestival
https://www.youtube.com/channel/UCeA3nG3oJDVq16vLSMfIyww