Copyright © Kotelnica Białczańska 2016 - 2020

Bezpiecznie na Nartach - V edycja

Obrazek artykułu Bezpiecznie na Nartach - V edycja6 miesięcy temuBezpiecznie na nartach - bezpieczeństwo, edukacja, rozrywka

Czy da się połączyć super rozrywkę z edukacją? Oczywiście, że tak – czego dowodem jest akcja Bezpiecznie na nartach, która swoim zasięgiem obejmuje całą Polskę.

Rok 2020 to jubileuszowa V edycja tego wydarzenia – cyklu edukacyjnych eventów narciarskich mających na celu uwrażliwienie użytkowników stoków na kwestie szeroko pojętego bezpieczeństwa.

Poprzednie edycje to aż 23 spotkania na stoku, które przyciągnęły kilkanaście tysięcy uczestników. W ich trakcie aktywni miłośnicy sportów zimowych mogli się dowiedzieć lub odświeżyć wiedzę na temat tego, jak należy się zachowywać, aby nie tylko cieszyć się szaloną zabawą na śniegu, ale również zapobiegać zagrożeniom, o których każdemu z nas zdarza się zapomnieć.

Dotychczas akcję wsparli m.in. partnerzy medialni, ambasadorzy – w tym znane postacie sportu, aktorzy – takie jak: Justyna Kowalczyk, Rafał Sonik, Szczepan Karpiel Bułecka czy Jacek Rozenek. W tym roku do grona ambasadorów dołączyły dwie Panie – Jagna Marczułajtis oraz Sylwia Jaśkowiec.

Nadchodząca edycja będzie równie ciekawa i energetyczna jak poprzednie. Dla uczestników przygotowano mnóstwo dodatkowych atrakcji – tak aby połączyć przekazywanie wiedzy ze świetną zabawą na stoku. Misją akcji jest hasło: wspólnie dla bezpieczeństwa - z pasją. Dzięki ogromnej pomocy partnerów udało się stworzyć unikatową akcję łączącą prawdziwych pasjonatów narciarstwa z organizacjami i firmami, które w jej ramach działają razem na rzecz poprawy bezpieczeństwa na stokach.

Jednym z kluczowych partnerów najbliższej edycji jest największy projekt branży narciarskiej w Polce, łączący większość dużych ośrodków narciarskich Podhala, Spisza i Pienin - Tatry Super Ski.
 Zapraszamy w najbliższą sobotę od godziny 9.00 do 15.00.

Terminy eventów:

11 stycznia na Kotelnicy Białczańkiej (Białka Tatrzańska),

15 stycznia Grapa Ski w Czarnej Górze,

2 lutego – Termy Chochołowskie

16 lutego – Rusiń-Ski (Bukowina Tatrzańska)

7 marca – bieg narciarski – termy Gorący Potok (Szaflary)

 

Wspólnie dla bezpieczeństwa z pasją

Tomasz Witek 

www.bezpiecznienanartach.pl