Copyright © Kotelnica Białczańska 2016 - 2018

Mobilna Ścigacka vol. IV – zjazd na byle czym

Obrazek artykułu Mobilna Ścigacka vol. IV – zjazd na byle czym2 tygodnie, 3 dni temuMobilna Ścigacka największa tego typu impreza na Polsce, organizowana w Białce Tatrzańskiej na stoku Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska.

Mobilna Ścigacka największa tego typu impreza na Polsce, organizowana w Białce Tatrzańskiej na  stoku Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska. Stawiamy na dobrą zabawę, miło spędzony czas, z dużą dozą humoru i pozytywnej energii. Każdy może wykazać się weną twórczą w zrobieniu pojazdu, na którym będzie chciał zjechać ze stroku najlepszego Ośrodka Narciarskiego w Polsce  podczas imprezy.

Ideą naszej imprezy jest dostarczenie rozrywki osobom, które z różnych powodów nie mogą korzystać z uroków zimy jeżdżąc na nartach czy snowboardzie .Poprzednie edycje pokazały, że wyobraźnia uczestników nie ma granic. Krótkie filmiki pokazujące jak wygląda nasza impreza, dostępne są na YouTube oraz na stronie www.sojkaevent.pl.

Będzie to już czarta edycja, odbędzie się 18 lutego w Białce Tatrzańskiej (woj. małopolskie) na terenie Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska.

Zapraszamy osoby kreatywne i lubiące dobrą zabawę na świeżym powietrzu  oraz całe rodzinny do wzięcia udziału w tej nietypowej zimowej imprezie.

Plan imprezy

10:00-11:00 Biuro zawodów, możliwość dopisania się do listy uczestników.

10:00 -11:30 Wjazd oraz prezentacja pojazdów

12:00 Oficjalne rozpoczęcie imprezy

# Kategoria Junior

# Konkursy z nagrodami

# Kategoria Senior

# Kategoria Nagroda Publiczności

16:00 Zakończenie zjazdów, rozwiązanie konkursu.

16:30 Ogłoszenie winników oraz rozdanie nagród

17:00 Zakończenie imprezy