Copyright © Kotelnica Białczańska 2016 - 2020

Ekstremalny bieg Hunt Run w 2020 w Białce Tatrzańskiej - Kotelnica Białczańska będzie finałem!

Obrazek artykułu Ekstremalny bieg Hunt Run w 2020 w Białce Tatrzańskiej - Kotelnica Białczańska będzie finałem!2 miesiące, 2 tygodnie temu20-23 sierpnia 2020 roku w Białce Tatrzańskiej na Kotelnicy odbędzie się kolejna edycja zawodów Hunt Run i druga formuła Festiwalu Sportowo - Muzycznego. Główny koncert zagra zespół, który wybiorą uczestnicy jako społeczność. Na listach startowych znajduje się już prawie 1300 zawodników.

Jak będzie wyglądał Hunt Run Kotelnica Białczańska w 2020?

Formuła zawodów pozostanie taka sama. Bieg z przeszkodami odbędzie się tak jak zawsze w dzikim klimacie. Zdecydowaliśmy się pozostać przy dystansie Mocarnego Dzika na 18km, który okazał się fajnym wyzwaniem dla doświadczonych “Dzików” i w swoim debiucie spotkał się z dużym zainteresowaniem i aprobatą. Będziemy kontynuować również biegi dla dzieci - Dziczków i rodzin. Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy w 2018 roku formułę Family Dzik, która była trafionym pomysłem, bo fajnie patrzy się na rodziców biegających z dziećmi. Dzięki tej formule propagujemy aktywność rodzinną i integrujemy rodziców z dziećmi i rodzeństwa - mówi Adam Sułowski organizator wydarzenia.

Imprezy wieczorne

Poza główną rywalizacją w biegach, swojej kontynuacji doczekają się imprezy wieczorne. Zdaje się, że te które odbyły się w sezonie 2019 roku spotkały się z dużą aprobatą każdego uczestnika gdzie koncert zagrał Nocny Kochanek, a w całej imprezie wzięło udział prawie 4 tysiące osób.

Mówi się że organizatorom imprezy w 2019, czyli Kotelnicy Białczańskiej i Huntrunowi za relację z 2019 roku należy nam się Oskar. Dla przypomnienia film z czytaniem K. Czubówny można zobaczyć pod poniższym linkiem. Ponoć nikt z grupy organizatorskiej zaproszenia na Galę Oskarów jeszcze nie otrzymał.

https://www.youtube.com/watch?v=pYYxaTeppGg&t=0s

Nie był on wybuchowy jak poprzednie produkcje, ale ma całkiem inną wartość i wymiar. Jaka będzie relacja z 2020 roku jeszcze zobaczymy, ale są już ponoć nowe pomysły, które wywołają wiele zamieszania.

21 października na oficjalnej stronie Hunt Run ruszyła rejestracja online na zawody sportowe oraz imprezy. Pakiety startowe są w takich samych cenach jak w 2019 roku.

Limit uczestników biegu wynosi 4000 osób gdyż starty główne zaplanowane są tylko w piątek (Mocarny Dzik) i sobotę (Hardy i Dobry Dzik). W razie większego zainteresowania organizatorzy dodadzą dodatkowe fale, ale raczej w piątek, gdyż w sobotę nie będzie gdzie już upchnąć dodatkowych fal - chodzi o to żeby uczestnicy dotarli na metę o konkretnej porze i zdążyli na koncerty. Niedziela będzie dniem Familijnym, czyli startami dla dzieci i rodzin. Jak szybko wyczerpią się limity zobaczymy.

Uwaga! W tym roku zdecydowano, że każdy uczestnik dowolnego biegu będzie miał wejście na imprezy wieczorne za free. Morał z tego taki że warto być aktywnym.

Poza samym startem w zawodach, będzie można wybrać dodatkową opcję którą będzie pole biwakowe. Organizatorzy postarają się zrobić jeszcze więcej miejsca pod namioty niż w poprzednim roku tak żeby spokojnie się pomieścić ponad 1500 osób.

Finał Hunt Run w Białce Tatrzańskiej.

W przyszłym roku odbędą się 3 imprezy Hunt Run w całej Polsce oraz cały cykl powiększy o nową formułę, czyli o tory Ninja przypominające telewizyjnego Ninja Warriora emitowanego w Polsacie. Finał imprez odbędzie sie na Kotelnicy. Będzie to największa impreza z całego cyklu.

Oficjalną zapowiedź imprezy na 2019 rok można zobaczyć pod poniższym linkiem:

https://www.facebook.com/HuntRun/videos/283241302329846

Informacji udziela: Adam Sułowski

tel. 600 410 038

Więcej informacji:www.Huntrun.pl

Facebook:https://www.facebook.com/HuntRun/

Grupa Hunt Run:https://www.facebook.com/groups/328484774230126/

Instagram:https://www.instagram.com/bieghuntrun/

Link do galerii  zdjęć:https://drive.google.com/file/d/1JKLSGmv1wdvh3ZaryTMPRrArLO6g1tet/view?usp=sharing