Copyright © Kotelnica Białczańska 2016 - 2019

Puchar Prezesa rozegrany po raz 9!

Obrazek artykułu Puchar Prezesa rozegrany po raz 9!5 miesięcy temuW minioną sobotę na trasie FIS1 odbyła się kolejna edycja zawodów o Puchar Prezesa Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska. Popularne od kilku lat wydarzenie w tym roku również cieszyło się dużym zainteresowaniem.

W zawodach w kilku kategoriach wystartowało łącznie kilkadziesiąt osób. Byli pośród nich zarówno turyści, którzy odwiedzili Białkę Tatrzańską aby poszusować na tutejszych stokach, jak i pracownicy ON Kotelnica Białczańska, dla których zawody stanowią swoiste podsumowanie sezonu zimowego.

Slalom Gigant w kategorii dzieci wygrała 10-letnia Matylda Chrząszcz. Obok niej na podium znaleźli się kolejno Igor Zadęcki (II miejsce) oraz Gabrysia Zawisza (III miejsce).

W grupie II – Kobiety Juniorki - zwyciężyła Julia Babiuch z Krakowa. Z kolei wśród mężczyzn z grupy III – Mężczyźni Juniorzy najlepszy wynik osiągnął Maciej Kołakowski, również z Krakowa. W grupie IV – Kobiety i Mężczyźni pierwsze miejsce na podium zajął Krzysztof Horecki z Zakopanego. Zwyciężczynią w grupie V – Kobiety została Magdalena Chromcewicz z Krakowa, zaś w grupie VI – Mężczyźni Bernard Wszołek z Zakopanego.

Pracownicy rywalizowali pomiędzy sobą w 4 kategoriach: Snowboard Kobiety, Snowboard Mężczyźni, Narty Kobiety i Narty Mężczyźni. Najlepszą snowboardzistką okazała się Anna Guszkiewicz, zaś najlepszym snowboardzistą Paweł Nowobilski. W kategorii narciarskiej zwyciężyli Magdelna Krystyniak i Krzysztof Kozubski.

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej i galerii z wydarzenia.