Copyright © Kotelnica Białczańska 2016 - 2017

4. edycja Red Bull Bieg Zbójników

Obrazek artykułu 4. edycja Red Bull Bieg Zbójników1 miesiąc, 1 tydzień temu25 lutego 2017 roku odbędzie się 4. edycja zawodów Red Bull Bieg Zbójników. Jest to bieg narciarski dla amatorów i profesjonalistów o nietypowej formule sportowej, który rozpocznie się u podnóża Kotelnicy Białczańskiej w Białce Tatrzańskiej, a zakończy na szczycie Jankulakowskiego Wierchu.

Zawodnicy pokonają specjalnie zaprojektowaną, ponad 8-kilometrową trasę, bogatą w podejścia, zjazdy i przeszkody. Nie będą to trudne przeprawy, a raczej momenty, w których odrobina sprytu i sprawności może pomóc w zdobyciu przewagi. Technika biegu jest dowolna.

Na najszybszych zbójników w rywalizacji mężczyzn i kobiet czekają prestiżowe trofea oraz wartościowe łupy od partnerów: Salomon, Thule, Odlo, Viking, Suunto i GoPro. Wyróżnionych zostanie również kolejnych pięć najszybszych kobiet i pięciu mężczyzn.

W biegu mogą wziąć udział wszyscy, którzy ukończyli 16 lat. Rejestracja do udziału w zawodach rozpocznie się 10 stycznia 2017 roku na stronie: www.redbull.pl/biegzbojnikow.

Red Bull Bieg Zbójników to okazja, by sprawdzić się na zaskakującej trasie i stoczyć zacięty bój w drodze na szczyt. Zbójnicy głodni nowych wrażeń, powinni już teraz zaznaczyć datę imprezy w kalendarzu!

IV EDYCJA RED BULL BIEG ZBÓJNIKÓW

Białka Tatrzańska - Kotelnica Białczańska
25 lutego 2017 - start zawodów godzina 12:00

Opłata startowa:

  • 30 zł – do 31.01
  • 40 zł – 31.01-23.02 godz. 14.00
  • 50 zł – na miejscu w biurze zawodów

Więcej informacji na stronie internetowej i profilu Facebook.