Copyright © Kotelnica Białczańska 2016 - 2018

TatrySki – jeden karnet a moc atrakcji!

Obrazek artykułu TatrySki – jeden karnet a moc atrakcji!1 rok, 4 miesiące temuTatrySki to projekt powstały w 2011 roku, łączący wspólnym karnetem 6 miejscowości, 9 polskich i słowackich stacji narciarskich, lodowiska w Białce Tatrzańskiej i Termę Bania. Jest to największa tego typu inicjatywa w Polsce, dzięki której posiadając jeden bilet można korzystać z przeszło 40 kilometrów tras narciarskich, lodowiska oraz TERMA BANIA.

Posiadając karnet TatrySki szusować można na trasach ośrodków: Jurgów Ski w Jurgowie, Czorsztyn-Ski w Kluszkowcach, Kotelnica Białczańska, Bania i Kaniówka w Białce Tatrzańskiej, GRAPASKI i Koziniec SKI w Czarnej Górze, na Palenicy w Szczawnicy oraz Ski Bachledova w słowackim Zdziarze.

Skipassy TatrySki obowiązują nie tylko w ośrodkach narciarskich, ale także na lodowiskach czy, od tego sezonu, w Termie Bania w Białce Tatrzańskiej. Dodatkową zachętą do skorzystania z oferty TatrySki jest darmowy karnet dla dziecka poniżej 120cm wzrostu.

Darmowe wejście na lodowiska

Zaopatrując się w karnet dzienny na okres od 1 do 7 dni każdego dnia trwania karnetu użytkownik ma możliwość jednorazowego skorzystania z lodowisk w Białce Tatrzańskiej. Do dyspozycji gości są tam aż trzy lodowiska o różnych wymiarach, posiadające swój system mrożenia, co pozwala na utrzymanie ich w dobrym stanie nawet w przypadku dodatnich temperatur.

Karnet TatrySki z wejściem do Termy Bania

Współpraca projektu TatrySki z Termą Bania zaowocowała wprowadzeniem dodatkowych karnetów, dla osób chcących skorzystać nie tylko z atrakcji narciarskich czy lodowisk ale także z term. Od dnia 2 stycznia do 5 marca 2017 dostępne będą promocyjne 4-godzinne bilety TatrySki, upoważniające do 3-godzinnego pobytu w Strefie Zabawy i Relaksu Termy Bania. W czasie sezonu niskiego, czyli od 6 marca 2017 do zakończenia sezonu narciarskiego do karnetów TatrySki 3 z 5 dni oraz 5 z 7 dni 3-godzinny pobyt w Strefie Zabawy w Termie Bania otrzymuje się gratis. Skipassy TatrySki połączone z wejściem do Termy Bania zakupić można tylko w kasach biletowych poszczególnych ośrodków TatrySki.

Darmowy bilet dla dzieci poniżej 120cm wzrostu

Z karnetem TatrySki dzieci do 120cm korzystają z wyciągów za darmo. Kupując dowolny skipass TatrySki w kasach ośrodków odebrać można bezpłatny karnet dla swojej pociechy. Dziecku, które ma poniżej 120cm wzrostu i jest ubrane w kask oraz buty narciarskie, przysługuje bezpłatnie taki sam karnet jak towarzyszącej mu osobie dorosłej. Jedna osoba dorosła może odebrać bezpłatny karnet dla jednego dziecka.

Darmowy karnet dla dziecka odebrać można tylko w kasach biletowych poszczególnych ośrodków narciarskich. Do skipassu zakupionego przez internet bilet dla dziecka dostać można w kasie przeznaczonej do biletów online. Dziecko, które ma otrzymać darmowy karnet musi być obecne przy odbiorze skipassów w kasie.

Pełna oferta oraz regulaminy aktualnych promocji dostępne są na stronie www.tatryski.pl

TatrySki - jeden karnet łączący 9 ośrodków narciarskich, lodowiska i termy Bania

Zapisz