Copyright © Kotelnica Białczańska 2016 - 2017

Licytacja dla WOŚP samochodem rajdowym Subaru Impreza na stoku narciarskim.

Obrazek artykułu Licytacja dla WOŚP samochodem rajdowym Subaru Impreza na stoku narciarskim.1 tydzień temuKażdy, kto chce, ma szansę na ekstremalne przeżycia - indywidualną jazdę oryginalnym samochodem rajdowym Subaru Impreza STI po odcinku specjalnym na stoku narciarskim Kotelnica.

Licytacja dotyczy jazdy na miejscu pasażera w pełni profesjonalnym samochodem rajdowym  Subaru Impreza STI 330 KM , 530 Nm, napęd 4x4. Samochód wygrał swoją klasę w Rajdzie Żubrów , posiada gwintowane zawieszenie, fotele rajdowe i pasy bezpieczeństwa.

Jest to jedyna i niepowtarzalna okazja, aby po stoku narciarskim poszaleć ,nie tylko na nartach czy snowboardzie, ale w rajdowym samochodzie.

Ponadto zwycięzca otrzyma  pamiątkowe upominki Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska.

Uczestnikiem przejazdu może być osoba pełnoletnia bądź dziecko pod opieką dorosłego opiekuna .

 

Przejazd powinien zostać zrealizowany w ciągu 3 miesięcy od zakończenia aukcji po wcześniejszym ustaleniu terminu z Ośrodkiem Narciarskim Kotelnica Białczańska. Zwycięzca aukcji jest zobowiązany do przestrzegania i dostosowania się do wszelkich procedur związanych z pobytem w kabinie samochodu, o których zostanie poinformowany przed rozpoczęciem przejazdu oraz w jego trakcie.

http://aukcje.wosp.org.pl/jazda-samochodem-rajdowym-po-stoku-kotelnica-i4089561

Cały dochód z licytacji zostanie przekazany Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Poniżej dla licytujących przedsmak wrażeń