Copyright © Kotelnica Białczańska 2016 - 2018

Od 2 stycznia rusza sprzedaż karnetów TatrySki z Termą Bania!

Obrazek artykułu Od 2 stycznia rusza sprzedaż karnetów TatrySki z Termą Bania!1 rok, 5 miesięcy temuRusza sprzedaż karnetów Już od 2 stycznia do 5 marca 2017 dostępne będą promocyjne 4-godzinne bilety TatrySki, upoważniające do 4 godzin korzystania z wyciągów oraz 3-godzinnego pobytu w Strefie Zabawy i Relaksu Termy Bania. W okresie sezonu niskiego, czyli od 6 marca 2017 do zakończenia sezonu narciarskiego do karnetów TatrySki 3 z 5 dni oraz 5 z 7 dni 3- godzinny pobyt w Strefie Zabawy w Termie Bania otrzyma się GRATIS! Skipassy TatrySki połączone z wejściem do Termy Bania zakupić można tylko w kasach biletowych poszczególnych ośrodków TatrySki.

Tak było

W ciągu ostatnich dwóch lat, równo w marcu do wspólnego skipassu TatrySki dołączały baseny termalne Terma Bania. Był to okres próby – czy Goście zechcą kupić karnet, który równocześnie umożliwi korzystanie z obiektu termalnego. Drugą kwestią, która wymagała czasu było testowanie sprzętu i systemu informatycznego oraz wybór najbardziej komfortowego rozwiązania – przede wszystkim z punktu widzenia użytkownika. Całość przerosła najśmielsze oczekiwania. Goście byli zadowoleni, a zadowolenie gości jest najważniejsze. Nie można było postąpić inaczej, niż dołączyć Termę do oferty TatrySki na stałe.

Terma przez cały sezon

Tegoroczny sezon narciarski w pełni wykorzystuje potencjał zimowych atrakcji regionu. Od początku sezonu obok 9 ośrodków narciarskich i lodowisk pojawiła się Terma Bania, która łączy w sobie właściwości termalnego wypoczynku, regeneracji w Strefie Saun i wytchnienie w wyjątkowym SPA Powrót do Źródła. Po całodziennym szusowaniu na stoku, kąpiele w gorących źródłach są lekarstwem dla obolałych kości, a szeroki wachlarz urządzeń do hydromasażu wspomaga leczenie narciarskich kontuzji i nadwerężonych mięśni.

Skipass + Terma „na zdrowie”!

Koncepcja karnetu łączącego Skipass ze wstępem do Termy Bania nie jest przypadkowa. Badania naukowców potwierdzają pozytywny wpływ wody geotermalnej na organizm człowieka po wzmożonym wysiłku, a to nie jedyna jej zaleta. Ze względu na krótki okres trwania sezonu narciarskiego, dobrze jest odpowiednio przygotować się także przed bezpośrednim wybraniem na stok. Woda geotermalna m.in. poprawia krążenie, uelastycznia mięśnie i ścięgna, dzięki czemu zmniejsza ryzyko odniesienia kontuzji podczas szusowania. Zadbaj o swój organizm, skorzystaj z promocyjnych biletów do Termy Bania przygotowanych specjalnie dla narciarzy i ciesz się zimą jeszcze bardziej.

Nie pozostaje nic innego jak zaprosić wszystkich narciarzy na szusy…i do Termy!

A już teraz można skorzystać z super promocyjnych biletów do Termy Bania przygotowanych przez Termę Bania specjalnie na okres świąteczno-noworoczny!